Fenomén jménem Happy Socks

0

Pár let zpátky by si spousta lidí řeklo, že něco tak dětinského by na sebe nikdy nevzalo. Že vypadají neseriózně, že vzory jsou moc infantilní a tak podobně. Dnes je nosí stovky tisíc lidí po celém světě, a to teprve nedávno oslavili 7. narozeniny. Čím to, že jsou tak populární?

Vše začalo na jaře roku 2008 ve Švédsku. Dva kamarádi měli vizi: šířit dobrou náladu tím, že proměnní obyčejné ponožky do designového kousku s vynikající kvalitou, prvotřídní výrobou a hlavně s kreativitou.

Dnes se produkty Happy Socks prodávají ve více než 70 zemích po celém světě, na každém z kontinentů. A už to nejsou jen ponožky, ale i třeba spodní prádlo, kapesníčky, tašky, peněženky, kryty na telefon, obaly na notebooky, diáře, pastelky či dokonce hrníčky. Stále se však točí všechno hlavně kolem ponožek.

 

A čím že jsou tak zajímavé? Stovky pestrobarevných vzorů, které se na první pohled liší od vzorů, které vídáme v obchodech normálně. Pokud však nejste fanouškem přemíry barev, vězte, že i vy v katalogu najdete pár, který bude vyhovovat i Vám. Happy Socks totiž nabízejí i spoustu konzervativnějších vzorů pro ty, kteří chtějí serióznější design v Happy Socks kvalitě.

Sám ponožky této značky nosím a nemůžu si je vynachválit. Bez dlouhého rozhodování můžu s jistotou tvrdit, že se jedná o ty nejpohodlnější a nejhezčí ponožky, co v šatníku mám.

V České republice je může sehnat buď na internetu (UrbanLuxZoot či Klukovna) nebo například v prodejnách T. M. Lewin či F&F.

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here