P9 Fotogalerie

3

Dostal se mi do rukou nádherný telefon P9 od značky Huawei. Ten je mnohými nazýván nejlepším fotomobilem současnosti. A tak jsme se vydali zjistit, co je na tom pravdy. Posuďte sami 🙂

P9 Fotogalerie

Co na fotky říkáte? Podělte se s námi o názor.

Nutno dodat, že fotky může lehce zkreslovat komprese na webu a mé fotografické zkušenosti (téměř žádné :D). V případě zájmu mohu poslat fotky v plné kvalitě.

Na další fotografie se můžete těšit v následujících článcích.


Co se týče telefonu samotného, hned jsem se do něj zamiloval. Má opravdu vkusný elegantní vzhled. Celokovové tělo a lehce zaoblené sklo dává telefonu punc luxusu.

Fotky dělá vynikající především díky duálnímu fotoaparátu, který vznikl ve spolupráci s firmou Leica. Jeden fotoaparát fotí černobíle, druhý barevně. Díky tomuto propojení pak jsou fotky velmi ostré a mají skvělou barevnou hloubku. Zkušení fotografové jistě ocení manuální mód, kde můžete nastavit takřka vše.

Mile mě však překvapila čtečka otisků prstů. Dnes už ji běžně mají i některé telefony střední třídy, já však telefon s čtečkou nikdy neměl. Odemykání je s ní opravdu pohodlné a navíc čtečku můžete využít i pro přijímání hovorů, procházení galerie či focení.

Pochválit také musím propojení s chytrými hodinkami Huawei Watch, spolu s telefonem fungují na výbornou a oba jsou navíc mimo funkční stránku také krásným módním doplňkem, který jistě ocení každý moderní muž.

Huawei-P9-and-P9-Plus

3 KOMENTÁŘE

  1. Pé devítku už nějaký čas mám a jsem s ní spokojený. Je ale pravda, že s ní fotím jen v situacích, kdy nemohu použít normální zrcadlovku, té samozřejmě dávám přednost.

  2. S tím foťákem je to přesné. Leica se velkou částí na výrobě podílela, přesně jak je tvrzeno v reklamě (Co-Engineered). Vymyslela celý systém objektivů na míru telefonu, dodala software, celé know-how je Leica. Nechápu, že někdo po takové době může papouškovat nesmysly, které vypustil do světa nějaký hlupák proto, že zjistil, že samotný fotomodulek vyrobila Sunny (je to na něm napsané). Leica a Huawei hned v počátku tyto fámy popřela a vydali prohlášení, které pak dodatečně média (i zahranični) doplnila do svých původních článků. Ale to už holt čtenářům blesku uniklo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here