Listopadový BoxforKing

0

BoxforKing již určitě dobře znáte. Minulý rok, když projekt začínal, jsme vám jej představili u nás na webu a měli jsme tu také rozhovor s tvůrci. A teď po roce tu máme další z balíčků, konkrétně Listopadový BoxforKing. Co v něm můžeme najít? Na konci článku také dostanete slevový kupón na nákup.

Pokud BoxforKing přeci jen neznáte, tak vám jej ve zkratce představím. BoxforKing je box plný doplňků pro muže. Každý měsíc vychází nový box a vy je můžete kupovat buď jednotlivě, nebo si objednat předplatné a každý měsíc jej budete mít ve schránce. V boxu pak můžete najít všechny možné doplňky, které by neměly správnému muži chybět. Od ponožek přes kravaty, náramky, kosmetiku až po nějakou tu lahvinku dobrého moku. A každý měsíc jiné!

box7

Listopadový BoxforKing

Listopad je mimo jiné měsícem mužů. Krom toho, že se v listopadu koná Mezinárodní den mužů (19. listopad) se hlavně také koná akce zvaná Movember. Movember je každoroční charitativní akce věnovaná mužům a prevenci rakoviny prostaty. Určitě jste o ní alespoň zaslechli, minimálně viděli (muži se po celý měsíc neholí a nechávají si narůst knír). A celý box je laděn podobně, uvidíte sami.

box2

Ponožky SoxforKing Midnight blue

Ponožky s trefným názvem jsou součástí každého z boxů. Ty listopadové jsou laděny do modra a skvěle tak ladí nejen k modrému obleku.

box4

Pletená kravata Berealman.cz

Pletené kravaty jsou v posledních letech velkou módní záležitostí. Tato tmavě modrá s proužky dodá košili pořádný šmrnc.

box3

Manžetové knoflíčky Movember

Jak lépe ukázat, že chlapům fandíte, než mít manžetové knoflíčky s parádními kníry? Za mě skvělá a hlavně vtipná volba ke casual obleku.

box6

Kondicionér na vlasy a vousy Dear Barber 250 ml

Kondicionér Dear Barber vám na obličeji vykouzlí krásný plnovous a obnoví zdraví vašich vlasů. Zlepšuje texturu suchých a poškozených vlasů bez umaštění. Nádherně a mužně voní 🙂

box5

Perfektní vánoční dárek

Nevíte, co koupit vašemu blízkému k vánocům? Nechcete vše sázet na jeden dárek? Vsaďte na box, kde dárků obdarovaný najde rovnou několik. Krom boxu listopadového (nebo i některého z dalších předešlých) můžete také zakoupit box vánoční.

Příští, Prosincový box bude totiž opravdu velký. Krom obvyklých ponožek SoxforKing v něm naleznete také pánský náramek od Jollylapel, ovocný destilát Žufánek spolu s 2 skleničkami, a hlavně také neviditelné pánské tričko Covert Underwear. Tričko pod košili běžně stojí skoro jako celý box dohromady, takže ať jej plánujete koupit jako dárek pro přítele, manžela, tátu (dědu, bráchu, strejdu, švagra, zetě, syna, kamaráda, kolegu a tak dále..) anebo dokonce sebe, rozhodně potěšíte a velmi také ušetříte 🙂

SLEVOVÝ KUPÓN PRO ČTENÁŘE: KUPON51216


Foto: Canon EOS M10

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here