Be Real Man – obchod za lidovky?

2

Máme tu další eshop, tentokrát to je Be Real Man, který se podrobí našemu kritickému oku. Jak si podle nás vedl? To se dozvíte ihned v tomto článku.

Začnu opět souvětím, že v tomto článku se budou objevovat věci, které jsme na základě spolupráce dostali. Avšak byly podrobeny našemu objektivnímu názoru.

Dle názvu se pochopitelně jedná o obchod primárně cílený na muže, v nabídce však můžeme nalézt i dámský sortiment.

Web je jednoduchý a přehledný, neztratí se zde ani počítačový antitalent. Na rozdíl od ostatních eshopů zde navíc můžete zaplatit krom klasických možností i virtuální měnou Bitcoin. Když to tak shrnu, tak celkovému vzhledu webových stránek a možností zde nemám co vytknout. Tak uvidíme, jestli si stejně dobře povedou i samotné produkty. 🙂

K recenzi jsme dostali následující produkty: dřevěného motýlka, barevné ponožky, kapesníček do saka, kožený opasek a k tomu všemu plátěná taška. Proberme si je tedy jeden po druhém.

Dřevěný motýlek

Začněme prvním zmiňovaným, tedy dřevěným motýlkem. K recenzi jsem si vybral motýlek s názvem Wheels. Motýlek přišel krásně zabalený v kartonové krabici s pečetí a výplní. Motýlek je ručně vyrobený u nás v Česku z ořechového dřeva a lněné vázací šňůrky. Výhodou je určitě cena a možnost gravírování. Cena tohoto motýlku se pohybuje okolo 950 korun a při využití možnosti gravírování pak 1050 korun. Za originální kousek mi to přijde jako fér cena. Dřevěné doplňky však nejsou pro každého.

Barevné ponožky

Posledních pár let „letí“ barevné ponožky, které nám jistým způsobem dělají z všedního outfitu outfit nevšední. Výběr ponožek padl na kus s bílým puntíkem. Tyto ponožky se skládají z 90 % bavlny, 6 % polyesteru a 4 % elastanu a můžeme si je vybrat ve třech možných velikostech: 39-41, 42-43 a 45-47. Velké procento bavlny nám zaručuje dobrou provzdušněnost chodidel. Cenovka se pohybuje okolo sto koruny za pár, což v našich luzích a hájích je dobrá koupě.

Kapesníček do kapsy

Nejvíce mě nadechl kapesníček do saka. Ten jsem dostal s paisley vzorem, který se hodí snad ke všem neformálním outfitům. Příkladem může být Davidův outfit, ke kterému se hodil parádně. (viz. foto) Jeho velikost odpovídá klasickým rozměrům, tj. 30 x30 cm. Kapesníček je tvořený 100% bavlnou a jeho cena se pohybuje okolo 240 korun, což je nižší cena, než u většiny českých eshopů.

Kožený opasek

Kožený opasek je dostupný ve třech barvách: černá, světle hnědá a tmavě hnědá. Velikostně máte opět na výběr, přesně podle toho, jak vám bude nejvíce vyhovovat. Samotný opasek je vyrobený z kvalitní italské kůže. Nemělo by se vám stát, že kůže popraská. Cenově se pohybuje také na dobré úrovni, tedy 849 korun. Jedinou nevýhodu, pro mě však velice nepříjemnou, je zvolená „barva“ spony. U černého pásku to je vše v pořádku, avšak u hnědého vidím ve stříbrné barvě problém. Většina lidí ladí hnědou se zlatou, a já jsem jedním z nich. Uvítal bych tedy možnost výběru nejen barvy opasku, ale i spony samotné.

Závěrem bych rád potěšil i naše čtenáře tím, o dřevěný motýlek a bavlněný kapesníček si zasoutěžíme. Sledujte naše Facebookové stránky, aby vám soutěž neunikla.

Nakupte se slevou 5 %. Až do 31. 3. 2017 mohou exkluzivně naši čtenáři využít při objednávce kód: twogentlemen 


Foto: Canon EOS M10

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here