Na co koukat: Mad Men

0

New York, 60. léta. V jedné ruce cigareta, v druhé sklenka whisky. Oblek šitý na míru. Kapsy narvané penězmi. Vítejte v reklamní agentuře Sterling Cooper.

Seriálu Mad Men jsem dlouho odolně vzdoroval. Slyšel jsem o něm mluvit spoustu lidí. Nikdy jsem si však blíže nezjistil, o čem seriál vlastně je. Tak jsem jednoho dne kouknul na ČSFD a hned jsem věděl, že si tento skvost musím pustit. Seriál skončil po sedmi řadách letos na jaře, každá řada čítajíc 13 epizod. Na televizních obrazovkách se poprvé objevil v roce 2007. Za tuto dobu dokázal získat ohromné množství všech různých ocenění, a ještě větší množství fanoušků. Jak by ne, už jen soundtrack, který se skládá z nejlepších písní 60. let, vás dostane do kolen.

madmen2

Příběh se točí nejen kolem výše zmíněné agentury, ale hlavně kolem životů lidí, které v agentuře pracují. Kreativní ředitel Don Draper, nestárnoucí svůdník/ředitel agentury Roger Sterling, výjimečně nadaná sekretářka Peggy Olson a vedoucí zakázek Pete Campbell vám ukážou, jak to za zlatých časů reklamy vlastně vypadalo. Od získání klienta přes odmítnuté nápady k celostátní kampani. A k tomu hlavně spousta vykouřených cigaret a litry vypitého alkoholu. Seriál rozhodně nedoporučuji, pokud se právě léčíte na závislosti jedné z nich.

mad men

Trailer obsahuje spoilery.

 

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here