Recenze Box For King

1

Box for King – to je 5 věcí, bez kterých se moderní muž neobejde. Láká vás myšlenka, že Vám každý měsíc přijde unikátní box s 5 různými doplňky pro muže? Potřebujete perfektní dárek pro svého muže či kamaráda? Tak to jste tu správně! My jsme jeden box obdrželi, a tak vám přinášíme recenzi. 

BoxforKing je unikátní český projekt, který je postavený na dvou myšlenkách: propagaci českých výrobců a designérů, o kterých jste pravděpodobně neslyšeli a pozvednutí úrovně mužského oblékání v České republice a obecně vytříbení vkusu a módní vzdělanosti. Jak toho hodlají docílit? Tak, že vám každý měsíc bude chodit domů krabice, jejímž obsahem je vždy 5 překrásných doplňků.

Tento koncept skvěle funguje v zahraničí, po světě se prodávají desítky různých boxů s rozdílnou tématikou. V České republice se těšil oblíbenosti projekt Ladybox, jež byl jakýmsi módním boxem pro slečny, jejím obsahem byla převážně kosmetika. Projekt však přes velkou oblíbenost letos skončil. A tak na scénu přichází krabice pro muže – BoxforKing. Jejím obsahem však nejsou jen krémy a šampónky. Od ponožek přes náramky, motýlky, kravaty, trochu toho alkoholu až po diáře a ozdoby do klopy. Najdete zde zkrátka všechno, co by měl každý moderní muž mít.

Projekt startuje s Vánočním boxem, který nám přišel tento týden. Zprvu se mi hned zalíbilo krásné balení. Box vám přijde v označené krabici, vše je pak vevnitř ještě zabaleno do balícího papíru zalepený logem BoxforKing. Musím uznat, že to na mě udělalo velmi dobrý dojem. Ale teď už se pojďme kouknout na obsah balení.

boxcely

1) Ponožky ‚SOX‘ FOR KING

Ponožky s Vánočním motivem jsou skvělé. Design od samotných tvůrců BoxforKing. Ponožky jsou vyráběny firmou CoolSocks, která je zárukou pohodlí pro vaše nožky. Jsou opravdu líbivé, už vím, v čem budu Vánoce slavit 🙂

socks

2) Náramek Jollylapel

Pánské náramky zažívají v posledních letech comeback, aby ne, vypadají dobře a jsou opravdu stylovým pánským doplňkem Originální ručně vyráběný náramek české značky Jollylapel, vyráběný z lávových kamenů určitě každého zaujme. Mě rozhodně ano. Skvěle se hodí k například k hodinkám (ideálně černo-stříbrným). Zprvu jsem se trochu bál, že bude náramek fragilní, což jsem vzápětí svým testem pružnosti vyvrátil. Náramek sice může působit křehce, ale vydrží opravdu hodně, takže se nemusíte bát.

naramek

3) Diář Mond od Papelote

Elegantní měsíční diář na rok 2016 od české firmy Papelote, je extrémně lehký, extrémně tenký. Má šitou vazbu, barevnou obálku a je zasunutý v kapse hebkých desek. Praktická kapsa obálky může také posloužit jako peněženka, vejdou se do ní i doklady.

diar

4) Slivovica Žufánek

Po všech stránkách vynikající slivovice. Má velmi čisté aroma a charakteristická chuť tohoto destilátu je umocněna dlouhotrvající, příjemně lahodnou perzistencí bez sebemenšího náznaku nežádoucích chuťových vjemů. Slivovice je z ovoce pocházející ze sadů v CHKO Bílé Karpaty. Vyráběna trojnásobnou destilací a v limitovaném množství.

zufanek

5) Taylor of Old Bond Street sprchový gel

Sprchový gel a šampón na vlasy a tělo s vůní santálového dřeva od Taylor of Old Bond Street pro pravého gentlemana. Díky této osobité dřevité vůni s orientálním nádechem se z obyčejného mytí stane zážitek. Vůně pak setrvává dlouho po té, co se umyjete. Vskutku vynikající produkt od firmy s tradicí od roku 1854.

taylor

Box splnil a předčil všechna má očekávání. Produkty byly vybrány s precizností, v boxu zkrátka nebylo nic, co by se mi nelíbilo.

Pokud vás tento projekt zaujal tak jako nás, není nic lehčího než si na webu BoxforKing.cz objednat dárkový box na jeden měsíc a pánové z BoxforKing vám sestaví box plný gentlemanských doplňků. Cena boxu je pouze 790 Kč, i když hodnota všech dárků uvnitř boxu přesahuje 1 100 Kč. Jestli si tedy stále nevíte rady, co koupit pánovi za dárek, BoxforKing je sázka na jistotu. Nejen že za dárky ušetříte, ale tento originální, krásně zabalený box plný pánského potěšení jednoduše udělá radost každému muži. Vánoční vydání můžete objednávat do 13. 12. 2015, aby box stihl přijít ještě před Vánoci.

Počínaje od 1. 1. 2016 si budete moct zakoupit také Premium box, který nabídne možnost vytvořit si box přesně dle vašich požadavků. Za pár dní se zas můžete těšit na rozhovor s tvůrci BoxforKing, který vám odhalí něco ze zákulisí, vzniku a budoucnosti dárkového boxu a také na soutěž o jedno balení BoxforKing!

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here