Adventní kalendáře

0

Léto již je za námi a my se můžeme začít těšit na Vánoce. Ač to zní neuvěřitelně a teploty tomu zatím nenasvědčují, za necelé dva měsíce je tu kouzelný vánoční čas. Ačkoli na samotné přípravy je ještě spousta času, na nákup dárků, zejména těch originálních, není nikdy příliš brzy. Začít včas znamená užít si předvánoční čas o to víc.

Společnost Waterdrop je nyní připravena s novým adventním kalendářem, jehož design potěší každé oko. Díky udržitelnému balení se navíc vyhnete balení dárků, samozřejmě pouze v případě, že se nechcete podělit o jednotlivá okénka. Stačí si vybrat ze dvou velikostí. Menší balení ukrývá všechny tradiční příchutě Microdrinks, oblíbené ledové čaje a také limitované edice z celého roku. Ideální pitný režim pro každý prosincový den.

Velký adventní kalendář Waterdrop® uspokojí celou rodinu a přátele, pokud se rozhodnete podělit se o dokonalých 25 dárků, které jsou jednotlivě zabaleny v udržitelných vánočních krabičkách. Nechybí ani designové funkční termosky a hrnky nebo užitečné doplňky, které podpoří pravidelné pití a zpříjemní každý zimní den. Samozřejmě nechybí ani mikrodrinky ve vašich oblíbených příchutích. Díky předprodeji nejenže ušetříte, ale už nemusíte řešit nákup vánočních dárků.

Nové kalendáře Waterdrop® najdete online ale i v našich obchodech a stáncích.

Adventní kalendář malý – 479 Kč obsahuje tradiční příchutě mikrodrinků, oblíbené ledové čaje a limitované edice.

Adventní kalendář velký – 3 099 Kč obsahuje 25 dárků včetně designové termosky, hrnky a jiné doplňky a nechybí ani mikrodrinky oblíbených chutí.

Set adventních kalendářů – 3 339 KčVíce informací na: www.waterdrop.cz

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here