Report z třetího ročníku Pop Up Gentleman

0

Stejně jako minule ani teď jsme si nemohli nechat ujít jedinečnou pánskou akci Pop Up Gentleman. Co na ní bylo k vidění tentokrát, jakých služeb jste mohli využít a s jakými lidmi jste se mohli potkat, si přečtete v tomto článku.

Už tradičně začal třetí ročník Pop Upu v Radlické kulturní sportovně, která se na tento typ akce hodí perfektně. Akce byla moc vydařená, program nabitý, a ani o drinky nebyla nouze. Jak dle názoru mého, tak dle názorů ostatních akce předčila očekávání a hlavně svým obsahem předčila minulý ročník, což je příslibem do budoucna.

O občerstvení se staral Crush Street Food, nově otevřená Kavárna, co hledá jméno (ta je mimochodem od tvůrců Radlické kulturní sportovny) a Red Bull bary.

Po příchodu jsme dostali welcome drink v podobě sklenky Prosecca, do ruky ještě dubnové vydání ForMen (Fashion Bible) a šlo se na věc.

pop4

Právě procházením stánků zajímavých značek asi většina lidí strávila nejvíce času. Narazili jsme zde na značky jako Beard Buddy, BoxforKing, Delor a Louis Purple, Designeros, Ditafil, Freshlabels, Friendly Suits, Gentleman Store, Jollylapel, Kavalier’s, Krispol Store, LuiLui, Playbag, SocksInBox, Suit&Me a Tonak. Co se týče gentlemanské výbavy, bylo tu vše, na co byste si mohli vzpomenout. Nechat se změřit pro oblek na míru? Jasně. Nakoupit si doplňky od motýlků až po ponožky? Samozřejmě. Co takhle nový klobouk či boty? Bez problému. A co třeba potřeby na holení? Ano, to taky! Prohlédl jsem si veškerý sortiment a se zástupci několika značek také prohodil pár slov. Potkal jsem mnoho zajímavých lidí a za osobní setkání jim tímto děkuji.

Na své si dokonce přišly i dámy, několik značek totiž nově nabízelo i dámský sortiment.

Nakupováním znavení si mohli v Chill zóně Bang&Olufsen sednout a v klidu přečíst zahraniční pánské časopisy a knížky anebo právě ForMen.

pop7

Program byl v rukou půvabné moderátorky Áňy Beráňkové a mnoha řečníků, kteří vystupovali s velmi zajímavými přednáškami. Každou hodinku jedna přednáška od jiného řečníka. Na programu byla například témata Káva a gentlemanstvíMóda pohledem krejčího či Hair & beard styling. Každý si zajisté přišel na své a i já jsem se do několika přednášek zaposlouchal.

O hudební doprovod se starali DJ Forrest Pine a Honza Korbel aka Johan Saxo. Jak nám krásně hráli si můžete poslechnout třeba zde.

Na akci jste se dokonce mohli nechat ostříhat a oholit od šikovných barberů z TONI&GUY. Práce jim šla od ruky a tak se stihl nechat ostříhat či oholit každý, kdo chtěl, bez dlouhého čekání.

Venku jste si také mohli na golfovém odpališti odpálit pár míčků a zároveň vyměnit pár vizitek. Hned vedle jste si pak mohli půjčit MINI Cooper Clubman na zkušební jízdu.

Došlo také na promítání MS v hokeji, které, ač pro nás nedopadlo nejlépe, bylo skvělým zpestřením pánské atmosféry a zároveň vynikajícím nápadem od pořadatelů.

Celkově hodnotím akci jako velmi vydařenou a už teď se těším zas za půl roku na Pop Up Gentleman No.4.

 

Foto: Two Gentlemen & Tomáš Gál / Pop Up Gentleman

Korekce: Štěpán Vondráček

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here