Fashion sloupek – Ryan Gosling

0

Ryan Thomas Gosling.

Ryan Gosling se narodil v Ontáriu (Kanada) a měří 185cm, je ženatý s herečkou Evou Mendes, se kterou má dceru. Ryan je znám nejen jako herec, ale také i jako kytarista, složil hudbu k filmu Roomies.Daleko více je však znám svou hereckou kariérou, hrál ve filmech jako: Drive, Bláznivá zatracená láska, Zápisník jedné lásky, Den zrady, aj. Také vlastní jednu marockou restauraci v Holywoodu.

Fashion look

Ryana jsme si vybrali, protože je jednou z modních ikon hereckého show byznysu. V každém filmu, ve kterém hrál, ztvárňoval gentlemana, který zná správné chování (gentlemanský kodex) a je vždy výborně oblečen. O tom skvěle vypovídá naše fotka (třetí z leva) z filmu Bláznivá zatracená láska, kde ztvárňuje jednu z hlavních rolí Jacoba Palmera, který ví, po čem ženy touží a co chtějí slyšet, takže se toho nebojí využít ve svůj prospěch. Ovšem si to nenechá jen pro sebe, ale všechny triky a znalosti naučí Cala Weavra (Steve Carell), který má ztroskotané manželství, jelikož ho jeho manželka podvedla s jejím kolegou.

Pochopitelně se Ryan nesnaží dobře vypadá jen ve filmech, ale i ve skutečnosti … nosí zejména elegantní casual oblečení jako jsou: košile, saka, svetry, basic trika, chino kraťasy, ale občas to i proloží nějakou koženou či riflovou látkou. Nicméně se nebojí ani doplňků takže si na něm můžeme všimnout: slunečních brýlí, dioptrických brýlí, motýlku, prsten, hodinky, ve filmu Drive je to třeba párátko…

Celkově ho můžeme zhodnotit, jako pravého gentlemana, protože se nejen vytříbeně obléká, ale i chová se podle gentlemanských pravidel.

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here