Soutěž o 5×500 Kč na útratu do barů

2

Máme tu další vánoční soutěž! Tentokrát může 5 výherců pod stromeček vyhrát poukaz na 500 Kč do vybraných barů v Praze, Brně a Českých Budějovicích. 🎁🎄 V

Soutěž o 5×500 Kč na útratu do barů

V soutěži můžete tentokrát vyhrát poukaz na 500 Kč na útratu do barů Oblaca, Café Bar Pilotů, Cobra, AnonymouS, L’Fleur, Bar který neexistuje a Žlutá ponorka. Ochutnejte exkluzivní Johnnie Walker White Walker edici ve vybraných barech!

Jak se zúčastnit soutěže? 

  1. Dejte like Johnnie Walker ČR Two Gentlemen
  2. Dejte like fotce a do komentářů pod ní nám napište,
     kterému z rodů v Game of Thrones fandíte nejvíce: Stark, Arryn, Tyrell, Tully, Martell, Lannister či Targaryen?

Pokud chcete svoji šanci na výhru zdvojnásobit, stačí soutěžní fotku také veřejně sdílet. 

Soutěžíme jen do středy 19. prosince 2018 do 20:00!

Fanoušci rodu Starků by rozhodně neměli minout pražský bar Oblaca, jehož nabídka se inspiruje drsným královstvím Severu. Nevynechejte ani Café bar Pilotů, ale zůstaňte obezřetní. Nevíte, jestli zde na vás nemůže číhat lord Baelish se všemi nástrahami a manipulacemi, které zanesl do Údolí Arryn. Pokud vás tato severně položená království nelákají, tak zvažte návštěvu Roviny – domoviny Samwella Tarlyho a rodu Tyrellů, kterou reprezentuje bar Cobra, nebo království Poříčí s rodem Tullyů, kterému poskytne zázemí podnik AnonymouS. Na Rudou zmiji Oberyna Martella možná narazíte v písčitém a rozpálené království Dorne, ve které se promění bar L’Fleur, zatímco zrádné Lannistery z Korunních zemí pohostí brněnský Whisky bar, který neexistuje. A pokud byste chtěli probádat Bouřlivé krajiny, kde se narodila Khaleesi a matka draků Daenerys, tak stačí zajet do českobudějovické Žluté ponorky.

Jen do vybraných top českých barů byla puštěna limitovaná edice whisky Johnnie Walker White Walker a s ní přichází i soutěž pro bary, ve které konkrétním sedmi barům bylo losem přiděleno jedno seriálové království. A co musí takový podnik udělat, aby vyhrál pomyslný trůn?

Všechny bary budou v průběhu prosince hodnoceny odbornou porotou, vy však máte také možnost ovlivnit hlasování. Podpořit svého favorita můžete nejen počtem vypitých drinků, ale i svými lajky, které udělíte všem příspěvkům označenými hashtagy #JohnnieWalker, #JWWhiteWalker.

Takže na co čekat? Zima se blíží a pomoct získat trůn svému oblíbenému království můžete svým hlasem třeba právě vy.

Předchozí článekSoutěž o Orbitkey 2.0
Další článekTipy, jak předejít trapnému tichu při konverzaci
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here