Léto ve znamení broskví a ginu s tonicem. Vyzkoušejte českou novinku Dynybyl Gin Nectar s příchutí meruněk a broskví

0
Dynybyl

Pohoda, relax, grilování, dobrodružství a nové zážitky. Co všechno se vám vybaví, když se řekne léto? Právě k těmto radovánkám v posledních letech téměř neodmyslitelně patří i oblíbený míchaný drink – gin & tonic, který vás osvěží i v těch největších parnech. A protože je broskev aktuálně nejoblíbenější příchutí nápojů nejen na TikToku, Dynybyl neváhá a uvádí do prodeje novinku s příchutí sladkých českých meruněk a broskví – Dynybyl Gin Nectar.

Českou značku Dynybyl zná asi každý z nás. Vznikla již za první republiky a svou kvalitu si drží až dodnes. Giny z portfolia značky Dynybyl vás potěší kvalitními surovinami, poctivým výrobním procesem a nadchnou vás i různé atraktivní příchutě. Kromě jalovcové klasiky Dynybyl Gin Original v portfoliu najdete i gin s borůvkovou příchutí, lehce fialový Dynybyl Gin Violet. Novým přírůstkem do rodiny ginů je Dynybyl Gin Nectar, který v sobě snoubí charakteristickou jalovcovou chuť s tóny čerstvých meruněk a broskví.

Propadněte kouzlu broskví a vychutnejte si tuto sladkou novinku vyrobenou z lokálních surovin z našich českých sadů. Lehce oranžový, meruňkovo-broskvový gin skvěle chutná samotný i v míchaných drincích. Namíchejte si s ním třeba klasický gin & tonic, který k létu patří stejně neodmyslitelně jako třeba grilování s přáteli, nebo domácí party u bazénu.Předchozí článekNejlepším barmanem pro rok 2023 se stal Jan Šebek
Další článekPetrof Gemini: Špičkové pianino s epochálním designem
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here