Redditgifts Wet Shaving Exchange 2015

1

Mnoho z vás určitě ví, o co se jedná, když řeknu slovo Reddit. Pro ty neznalé, představte si to jako diskuzní fórum na všechny možné i nemožné témata.

Reddit provozuje Redditgifts, což je stránka, kde si lidé z celého světa navzájem posílají dárky. Každoročně se také koná nejoblíbenější Secret Santa Exchange, což je Vánoční výměna dárku, které se zúčastňují stovky tisíc lidí a to i z České republiky či Slovenska.

A právě nyní se můžete zúčastnit Wet Shaving exchange, která započalo před pár dny. Wet Shaving je tradiční způsob holení, používající klasický holicí strojek a štětku na holení. Pěnu si pak vytváříte sami. Mnozí páni z celého světa si tuto techniku velmi oblíbili a zanevřeli na technologické „zázraky“ typu Gillette, jejichž názvy si ani nedokážete pořádně zapamatovat (Gillette Fusion Proglide Power Styler).

Stačí se do 27. dubna registrovat zde. V registraci můžete zvolit, jestli chcete výměnu s někým z ČR nebo s někým z jiné části světa, což se samozřejmě podepíše na výši poštovném. Den poté se vám na profilu ukáže, komu budete posílat dárek. Někdo jiný naopak dostane vás (ne však ten, komu dárek posíláte). Do 15. května pak máte povinnost dárek odeslat.

Poté co vám dárek přijde, vložte ho do galerie a napište k němu pár slov. Toho, kdo vám dárek daroval, to určitě potěší, stejně tak vás potěší, když budete vědět, že dárek, jež jste darovali se také libí.

1 komentář

  1. Dobrý den musím tedy říct, že vybírat dárek babičce a dědovi je velké peklo – nikdy samozřejmě nic nechtěji a ani si neřeknou, co by se jim mohlo hodit..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here