Apríl: Jak si vybrat ty správné hodiny?

0

Existují spousty druhů hodinek. Jak si ale máme vybrat k našemu outfitu ty správné hodiny? Jak máme sladit barvu hodin se zbytkem oblečení? Na to odpovíme v tomto článku. 

Nejdříve si musí každý z nás uvědomit, k čemu je chce nosit. Jestli na sport, na ples či na firemní jednání. Kapesní hodinky už jsou dávno pasé a náramkové hodinky je rychle do věčných lovišť následují. V dnešní moderní době existuje typ hodinek (resp. hodin), který nikdy nevyjde z módy, a zároveň se hodí ke všem příležitostem. Takže pokud chcete zaujmout kamarády, rodinu na pohřbu či prostě všechny na tomto světě, tak neváhejte a jedny si pořiďte. O jakém hodinovém převratu mluvíme? Stále nevíte? Pro ty, který ještě váhají s odpovědí, nebudeme nadále napínat. Jedná se o Neclock (hodiny na krk).

Jak si vybrat své hodiny Neclock?

Při výběru hodin Neclock existuje jedno pravidlo. Čím větší, tím více swagu. Přeci jen chcete všechny okolo ohromit a zaujmout. Tudíž, když si vezmete na párty hodiny o průměru 50 cm, ihned se stanete králem diskotéky, který je cool a má swáž. Nezapomeňte také na vychytávky jako je třeba ciferník s podsvícením či s pořádným zvonkem. Sice si připlatíte, ale výsledný efekt bude stát za to.

Důležité je také zvolit správný řetěz na uchycení kolem krku. Na řetízek, který běžně nosíte kolem krku, rychle zapomeňte. Nejlepší jsou řetězy, které používáte k zamykání motorek nebo zlobivých dětí v kurníku. Právě ten má přesně ty proporce, které potřebujete.

Jak jsem psal výše. Tyto hodiny se hodí ke sportovnímu oblečení, fraku, smokingu, volnočasovému oblečení, ale klidně i k vašemu pyžamu. Možnosti jsou neomezené. Možná se ptáte jaká je cena? Cena není pět tisíc, ani tři tisíce, ani dva tisíce, ale senzační jeden tisíc korun. Ale to není vše! Když zavoláte do 15 minut dostanete k tomu navíc další stylový řetěz gratis. A to už se vyplatí!

 

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here