10 nejhorších mužských zlozvyků, které ženy nesnaší

3

Panové přiznejme si to, máme mnoho zlozvyků. Víte ale, které mužské zlozvyky štvou naše drahé polovičky nejvíce? Tady je seznam nejhorších mužských zlozvyků:

Když o sebe nepečujeme, nebo naopak až moc

Panové, jistě znáte ty momenty, kdy vám váš protějšek upravuje kravatu, srovnává límec nebo na vás stříkají voňavku. Důvod je prostý. Ženy prostě chtějí, abyste vypadali dobře a nedělali ostudu nejen sobě, ale i jí samotné. Stejně jako je ona vaší vizitkou, vy jste vizitkou její.

Zapomínání výročí a dalších důležitých dat

Ženy si celkově na datech velmi potrpí a pokud si nedokážete zapamatovat pár čísel, tak jaké může být na vás spolehnutí? Mužům, kterým paměť dělá problémy doporučujeme kalendář v telefonu, který vás předem bude upozorňovat na následující události.

Nadřazování se

Ženy mají stejná práva jako my. Žijeme v moderní době, tak se nesnažte svůj protějšek přesvědčit o opaku. I když je muž se ženou v podstatě rovnocenná stvoření, měli byste s ní zacházet v rukavičkách.

Časté používání vulgarismů

„Čeho je moc, toho je příliš.“ Nikde jinde snad neplatí toto pravidlo více než právě u používání vulgarismů. Asi žádná žena nechce muže, který bude po jejím boku neustále mluvit jako dlaždič. Je pravda, že někdy je sprostá mluva na místě. Jenže pokud to přeženete, tak ve společnosti budete svým nemístných chováním. ztrapňovat nejen sebe, ale i partnerku.

Narušování soukromí

Na tento zlozvyk nejčastěji doplácí žárlivé osoby. Že zrovna přítelkyni píše jiný muž může být pro někoho nesnesitelné. Avšak pokud jste v páru k sobě tolerantní a vzájemně si věříte, tak ihned zapomeňte na čtení partnerových smsek nebo Facebooku. Akorát vám to naruší váš společný vztah.

Málo věnovaná pozornost

Ženy jsou obvykle rády středem pozorností. Chtějí být opečovávány jako královny, chtějí, abyste se o ní zajímal, chtějí, abyste si všimli nového účesu, nových náušnic atd. Prostě věnujte jí pozornost a váš vztah bude akorát vzkvétat.

Řešení věcí za jejich zády

Ženy jsou rády být v obraze. Nazval bych je „špiony,“ kteří chtějí vědět vše ohledně její osoby, vše co se kde šustne. Proto pokud nastane jakýkoliv problém, tak určitě to prvně řešte s ní, než-li s jejími kamarádky. Určitě to ocení.

Flirtování s jinými ženami

K tomuto nemusíme psát žádný komentář. Tohle se prostě nedělá.

Nadměrné používání mobilního telefonu během oběda, večeře atd.

Když už jsou ženy s vámi, tak očekávají, že se jim budete také věnovat. Proto je určitě nemístné si při romantické večeři vyřizovat práci či jiné věci. Chápeme, že rozdělení života na pracovní a osobní může být pro někoho složité a pro někoho dokonce nemožné. Ale měli byste to minimálně zkusit.

Naše ješitnost

Říká se, že muži jsou hrozně ješitní. Ano, je to pravda. Proto se snažte svojí ješitnost omezit pokud možno na minimum.

Předchozí článekRecepce
Další článekTop 5 nejdražších aut na světě
Zakladatel Two Gentlemen, milovník všeho dobrého. Rád sportuje, studuje a také rád pije. Mezi jeho koníčky patří krásné ženy, politika a podnikání.

3 KOMENTÁŘE

  1. Ke 3 mám výhradu, je mnoho žen které se i v dnešní hektické době, která je vyloženě nutí být „mužnější“, chtějí o to víc cítit podřadné :). Minimálně v tom smyslu, že chtějí být tou křehkou polovičkou vedle pána ochranitele 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here