Swagger Toolbox – funkčnost se setkává s módou

0

Nenechte se názvem zmást. Swagger Toolbox spojuje funkčnost a gentlemanskou módu v jeden skvělý produkt, který si nyní představíme.

https://www.kickstarter.com/projects/817146541/swagger-toolbox-where-functionality-meets-fashion?ref=home_popular

Při obvyklém každodenním brouzdání po internetu jsem dnes našel vskutku unikát, nad jehož koupí by měl každý muž zauvažovat. I přes otřesný název se totiž jedná o sérii chytrého nářadí, kterou skvěle skryjete do vašeho obleku. Vše navíc v luxusním balení.

Na Swagger Toolbox momentálně probíhá kampaň na Kickstarteru, která už v době psaní článku dosáhla svého cíle a dále pokračuje. Christopher Frederick, autor Swagger Toolboxu a 7 dalších úspěšných kampaní na Kickstarteru na tento projekt požadoval $8500, kterých dosáhl více než měsíc před koncem fundingu.

A co to tedy vlastně ten Swagger Toolbox je? Swagger Toolbox je krabička, ve které najdete 2 manžetové knoflíky, sponu na kravatu a 2 výztuhy do límečků. Můžete vybírat ze stříbrno-černé, stříbrno-bílé, zlato-bílé a zlato-stříbrné a brzy i z niklo-bílé varianty. Proč byste si tento set měli koupit je poměrně jednoduché. V každém tomto doplňku se ukrývá jeden či více nástrojů. Pomocí spony na kravatu můžete otvírat zátky, řezat papíry či otvírat krabice, manžetové knoflíčky fungují jako úhloměr, šroubovák či jako kleště na odstranění izolace z drátů, a výztuhy do límečků pak jako pravítko, hex klíč či otvírač dopisů.

swagger2

A všechno to vypadá velice stylově. Jen škoda, že se tam ještě někam nevešel otvírák na víno. Celkově vás celá krabička nyní vyjde na $49, což je v přepočtu zhruba 1200 Kč. Do prodeje však půjde za cenu zhruba 1900 Kč, takže pokud máte zájem, moc neotálejte. Kickstarter kampaň končí 12. června, doručení můžete čekat v září 2015. Co však nepotěší je poštovné, za které si budete muset připlatit, pokud jste odjinud než ze Spojených států.

swagger3

 

 

 

Předchozí článekJak uspět u pohovoru
Další článekJak naučit své dítě být gentlemanem
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here