Fashion sloupek anglického fešáka

0

V dnešním sloupku vám představím jednoho z nejnadanějších britských herců, který si zahrál v mnoha filmech, seriálech i divadelních hrách.  A všechny zahrál na jedničku. Nebudu to déle natahovat, dnešní Fashion sloupek je věnován gentlemanovi jménem Thomas William Hiddleston.

Život

Thomas Hiddleston je herec anglického původu, který se narodil divadelní manažerce Dianě Patricie a vědci Jamesu Normanovi. Thomas studoval na dvou školách zároveň – na Dragon School v Oxfordu a na Eton College. V období svých studii neměl život příliš jednoduchý, poněvadž se jeho rodiče rozváděli. Po jeho studiích se rozhodl jít v matčiných šlépějích a zapsal se do Královské akademie dramatického umění, kterou následně v roce 2005 dokončil.

Herecká kariéra

Již při studiích na Královské akademii se věnoval divadlu, kde měl možnost si zahrát ve známém americkém dramatu „Tramvaj do stanice Touha“ od spisovatele Tennessee Williamse, který za ní obdržel Pulitzerovu cenu v roce 1948. Jakožto správný rodák své země si zahrál také v jedné ze Shakespearových her „Cymbelín“, za kterou dostal i ocenění pro nejlepšího nováčka.

Poté Thomasova kariéra herce jen zářně stoupala výš a výš, kdy se vystřídal v mnoha filmových i seriálových rolí. Mezi jeho hlavní významné role patří záporná postava Lokiho ve filmu Thor, stejně tak i v Avengers. I přesto Thomas nesoustředil svůj herecký um jen na záporné postavy, ale i na kladné, jako je tomu například v seriálu The Night Manager (Noční recepční). Tam hraje roli Jonathana Pine, který pracuje v utajení, aby mohl dostat padoucha Richarda Ropera (Hugh Laurie), který ilegálně obchoduje se zbraněmi. Povede se mu jej usvědčit bez jakékoliv újmy? To Vám neprozradím, ale rozhodně se na to podívejte, velmi tento seriál doporučuji.

Dalším velkým hereckým počinem by mohla být kultovní série filmů o Jamesi Bondovi. Hiddleston je totiž jedním z největších favoritů na nového Bonda, který by měl přijít po očekáváném 25. snímku série.

Fashion look

Musím říci, že Thomasův styl naprosto zbožňuji a nechal jsem se jím v mnoha směrech inspirovat. Popravdě bych ho řadil jako jednoho z největších elegánů i sympaťáků hereckého šoubyznysu současnosti. Proč vlastně?

Jeho kouzlo oblékání tkví v jednoduchosti barev bez jakýchkoliv vzorů. Někdy se k nim samozřejmě uchýlí, a když už, tak to stojí za to. Thomasova móda zahrnuje z velké části obleky černých nebo modrých barev různých odstínů, které mu jdou náramně k jeho osobnosti, barvě pleti i vlasům. Takže pokud se trochu podobáte Thomasovi a nevíte jaký oblek nebo košili zvolit, nechte se jím inspirovat. Pod sako většinou volí světle modré nebo bílé košile, které jsou jakýmsi standardem šatníku a nikdy nezklamou.

Samozřejmě nenosí pouze formální módu, jeho největší doménou je poloformální styl v podání košile se společenskými nebo poloformálními kalhotami. Místo saka volí vestičku, se kterou tento styl dostane grády.

Nicméně Thomasův vzhled netvoří pouze pěkné oblečení, ale celková péče o sebe samého. Největším příkladem jsou jeho vlasy. Tom Hiddleston je od přírody kudrnatý, vlasy nosil delší a vzhledově zkrátka nevypadaly moc k světu. Vlasy nyní nosí mnohem kratší, což z něj udělalo elegána, který nepůsobí umaštěným dojmem rockové hvězdy. Z tohoto důvodu si pánové dejte záležet na svém účesu. Špatný účes totiž dokáže zkazit celkový dojem i přesto, že budete naprosto dokonale oblečeni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here