Recenze kožené tašky Danny P.

10

Dostali jsme možnost zrecenzovat koženou messenger tašku značky Danny P. Jak si taška vedla? Jaké jsou její klady a zápory? To se dozvíte v následujícím článku.

Nejprve bych rád sdělil, že nám taška byla poskytnuta. Celá recenze je sepsána objektivně podle mého osobního dojmu.

O tašce Danny P.

Začněme hezky z obecna. Jedná se o tmavě hnědou variantu messenger tašky Danny P. Taška je vyrobena z kvalitní italské kůže, což lze poznat ihned na první pohled či dotek. Kůže je zpracována na tašku u nás v Česku, takže můžeme tvrdit, že se jedná o český výrobek.

Kůže krásně voní, dokonce i po dvou měsících každodenního používání. Taška je v naprosto stejném stavu jako ve chvíli, kdy jsem ji vytáhl z krabice. Nenaleznete na ní žádné škrábance, praskliny, známky drolení se apod.

Taška Danny P. se skládá z dvou „kapes“. Menší, boční kapsa, je uzavíratelná na zip. Velikostně je zhruba tak velká jako mužská ruka od konečků prstů až po zápěstí. Tato kapsa je vhodná na drobné věci jako je mobil, klíče, doklady či menší diář.

Hlavní kapsa je vybavená zipem s dvěma jezdci. V samotné hlavní kapse pak nalezneme menší kapsu s cvočkem na notebook, držák na lahev, držák na deštník (popř. malý Rajec z RegioJetu), kapsu na tablet, držák na pero a další 3 kapsičky (např. na vizitky a další drobnosti). Podšívka tašky je pak následně tvořená z látky s tartanovým vzorkem v odstínech hnědé, který dodává tašce plusové body do celkového designu.

Tašku můžeme uchopit buď za dvě pevná ucha po bocích, nebo za pomocí popruhu přes rameno, který je k tašce dodáván. Popruh je pochopitelně odjímatelný a velice pevný (nemá problém i se 7kilovým nákladem v tašce, na rozdíl od vašeho ramena).

Klady a zápory

Klady

  • Kvalita – Ať už řešíme samotnou kvalitu kůže či celkového zpracování, jedná se o vynikající kvalituˇ.
  • Design – Jde s dobou, decentní vzhled neobsahuje žádné extravagantní prvky, skvěle se hodí jak do pracovního tak volnočasového prostředí.
  • Vychytávky uvnitř tašky – Překvapil mě držák na deštník či na pití, který nám zabrání v nechtěnému převrhnutí flašky.
  • Bytelná ucha – Ačkoliv jsem jim zprvu moc nevěřil (poměrem k velikosti tašky vypadají trochu slabě), ucha jsou velice pevná a při klasickém používání podle mého není možné, aby se utrhla.

Zápory

  • Cena – Cena bohužel není nejnižší.
  • Malé cvočky zespodu tašky – Cvočky chránící spodek tašky jsou opravdu jen decentní a neuškodily by větší (především z ochrany spodku tašky proti nečistotám a poškrábání při pokládání).

Můj názor na tašku

Musím přiznat, že taška Danny P. udělala dojem nejen na mě. Udělala dojem také na mé přátelé, kteří ji velice obdivovali a někteří i záviděli (obzvláště ženy :D). Já osobně jsem s ní velice spokojený, a bez ní takřka jako bez klíčů neodejdu z domu.

Předtím než mi taška dorazila domů, jsem nečekal dvě věci. První je, že po rozbalení mě doslova uzemní úžasná vůně kůže, která je cítit dodnes. Druhá věc, že po dvou měsících každodenního používání nenese taška sebemenší náznaky poškození, a to s ní nezacházím v rukavičkách. Jak sám řekl zakladatel Daniel Piterák při rozhovoru do Lidových novin „Chci vyrábět věci, které vydrží celý život.“ Myslím si a snad se nebudu mýlit, že kvalitou je tato taška na takové úrovni, že si obdobnou podobu uchová po mnoho let.

Určitě se však najdou lidé, kteří s mým názorem nemusí souhlasit. Přeci jen sto lidí, sto chutí. Někomu se design líbí, jiným ne. Někteří mohou namítat, že cena tašky je vysoká. A ano je. Kupujete ale produkt, který vám vydrží léta. Pokud ji sami nepoškodíte, taška s vámi nějakou tu dobu pobude. A časem akorát získá na originalitě svou patinou.

Pokud náš blog bude fungovat i za deset let, tak vám slibuji, že napíšu článek o tom, jak si zub času s taškou Danny P. pohrál. 🙂

Tašky jsou dostupné ve třech barvách (tmavě hnědá, hnědá a černá) a zakoupit je můžete na eshopu Danny P.


Foto: Canon EOS M10

Předchozí článekJak na skvělé rande – oslovení
Další článekZáklady verejného prejavu (1. časť)
Zakladatel Two Gentlemen, milovník všeho dobrého. Rád sportuje, studuje a také rád pije. Mezi jeho koníčky patří krásné ženy, politika a podnikání.

10 KOMENTÁŘE

  1. Je fakt nádherná jen ta cena… Kolega jí má a již jsem doma avizovala, že jí chci k svátku taky:) Tak v mezidobí jsem si udělala radost alespoň peneženkou ze stejné řady 😀

    • Dobrý den Víťo, musím s Vámi souhlasit. Obecně černá barva je univerzálnější. Já osobně volil hnědou z důvodu častého nošení modrých obleků, ke kterým se více hodí hnědé doplňky. Černou tašku však můžete mít jak k černému, tak i modrému či šedivému obleku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here