Nakupujeme spodní prádlo pro přítelkyni

1

Nákup intimního prádla pro ženy může být pro některé muže problém, a to alespoň do doby, než si osvojí několik jednoduchých rad a pravidel. Spodní prádlo pak možná i pro vás bude dárkem, který budete dávat bez obav a s chutí.

Valentýn, Vánoce, narozeniny, svátek, výročí. Anebo jen tak. Spodní prádlo je dárkem, které můžeme dávat v podstatě kdykoliv. Jednoduchá pozornost, která ženu dokáže velmi potěšit. Problémem však často není na takový nápad přijít, ale zrealizovat jej. Co si budeme povídat, pokud se nejedná o přítelkyni, ale o manželku, pravděpodobně se už v nákupu spodního prádla vyznáte. Pokud je ale pro vás svět dámského spodního prádla novinkou, nabízíme příručku, jak se v tomto světě zorientovat.

Styl

Když se vám slečna ukáže v prádélku, které si koupila pro vás, jedná se v podstatě o dárek z její strany. Berte to na vědomí, pokud zrovna nakupujete vy. Samozřejmě, mělo by se líbit i vám, ale především i jí. Nechte si zdát o latexových oblečkách, kalhotkách bez rozkroku či střapcích na poprsí. Čím dřív si uvědomíte, že byste si tím udělali radost spíše sobě, než přítelkyni, tím lépe. Na občasném zpestření ale samozřejmě není nic špatného. Držte se však při zemi a hrajte na jistotu.

Před vstupem do obchodu byste měli mít alespoň představu, co byste si přál přítelkyni koupit. Set podprsenky a kalhotek? Noční košilku? Samodržící podprsenku? Zamyslete se nad tím, co vaše přítelkyně nosí, co zmínila že by chtěla a co by se jí případně mohlo líbit. Pokud je např. zvyklá na podprsenky bez kostice, rozhodně se pohlížejte po nich. Chcete spíše něco, co bude vidět? Kupte body. Ráda spí v tričku a kalhotkách? Zkuste pro změnu koupit pohodlnou košilku. Zvláště košilka může být dobrou volbou, pokud si nejste úplně jisti velikostí.

A barva? Pokud hodláte koupit barvu, kterou jste na přítelkyni nikdy neviděli, dost možná je to pro to, že jí nesluší. Držte se těch, které vaše přítelkyně nosí. Černá, bílá, tělová (případně i červená či tmavě modrá) jsou nejoblíbenější.

Krajky či bez krajek? Krajkové spodní prádlo je obvykle zajímavější, nemusí však být pohodlnější. Zkontrolujte především konce krajek, které by mohly být ženě nepříjemné. Pokud chcete, aby je nosila na běžné bázi, myslete na komfort.

Na závěr nezapomeňte, že se stále jedná o dárek. S obyčejnými bílými kalhotky bez krajky asi díru do světa neuděláte.

Velikost

Správný přítel by měl znát všechny možné i nemožné velikosti své přítelkyně. Pokud je neznáte, na férovku se jí ještě dnes zeptejte, a udělejte si seznam. Klidně s pravdou ven, a povězte jí, že si děláte přehled, abyste věděli, v jakých velikostech kupovat dárky.

Velikost trička, kalhot, bot, podprsenky, kalhotek, náhrdelníků, náramků, prstenů. Přidat můžete i dírku ucha (malá, střední, velká) či výšku. Pokud chcete být opravdu pečlivý, můžete si jí změřit krejčovským metrem úplně všude. Zde už však rozhodně negarantuji, že se jí to bude líbit 😀 Měli byste znát jak velikosti v písmenech (XS, S, M, L,…), tak i v číslech (34, 36, 38, 40M,…)

Nosí pushup? Pokud vybíráte podprsenku, toto je poměrně zásadní informace, kterou byste měli znát. Pokud vyberete špatně, riskujete, že podprsenku nosit nebude vůbec. Pokud má poprsí velikosti B a nižší, pravděpodobně pushup nosí. Vždy je však lepší si to ověřit, nejlépe hmatem. Pushup efekt může být různorodý, a proto byste měli znát optimální velikost.

Kde nakoupit

Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, Calvin Klein, Triola, Etam, Triumph, LISCA, Oxalis Dessous, Lindex, Boux Avenue, Oysho, Palmers nebo třeba El.Ka. To jsou pravděpodobně nejznámější a nejlépe dostupné značky v ČR, většinu z nich naleznete takřka v každém větším obchodním centru. Ceny se pohybují od několika desítek korun v akci až po několik tisíc.  Za mě osobně má skvělý poměr cena/výkon např. Intimissimi, kde se vejdete lehce pod tisícikorunu.

Zeptejte se

Roy Raymond ze San Franciska chtěl koupit své manželce spodní prádlo. Při nákupu v běžném obchodě se však cítil potupně a tak vznikla myšlenka, že nakupování spodního prádla by pro muže nemuselo být nepříjemnou záležitostí. A tak v roce 1977 založil Victoria’s Secret. V dnešní době je však nákup spodního prádla pro svou polovičku hračka. Personál jakéhokoliv obchodu se spodním prádlem je velmi dobře školený a umí skvěle poradit i mužům. Vždyť právě ti tvoří velkou část jejich zákazníků.

Vyznat se nejen ve velikostech, ale i různých typech či materiálech může být pro nováčka oříškem, a tak se nebojte zeptat. Nemyslete si, že jste první či poslední. Rádi vám s čímkoliv poradí a vše vysvětlí, neexistuje hloupá otázka. Prodavači jsou profesionálové a tak udělají vše co bude v jejich silách, aby váš zážitek z nákupu byl maximálně příjemný.

Jak darovat

Spodní prádlo je jedním z dárků, které rozhodně předávejte doma, nebo alespoň v opravdovém soukromí. Žádná žena nechce rozbalovat spodní prádlo v restauraci. Co se týče balení, zde už  je to na vás. Ať už projevíte osobní individualitu vlastním balením, či jej necháte zabalit profesionálně, neprohloupíte. Přidejte nějaký hezký osobní vzkaz a máte skvělý dárek.

Spodní prádlo je skvělým dárkem, který můžete darovat jen tak. Napište jí do práce „Až přijdeš domů, na posteli na tebe čeká dárek.“ Anebo ji jen taštičku s prádlem nechte vedle na polštáři, až půjdete do práce. Kdo by se nechtěl probudit vedle úžasného dárku 🙂

1 komentář

  1. Já vybíram vždy online tak nějak jsem vysledoval, že to potěší snad každou ženu a navíc.. Když koupíte jednu velikost dejme tomu S, sedí vždy stejně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here