Tullamore Dew degustace

0

Při příležitosti představení nové kampaně Tullamore Dew jsme se sešli na degustaci vynikajícího moku zvaném whiskey. Jak akce probíhala?

Tullamore Dew degustace

Akce se konala v motorkářském doupěti Klasick Wheels v pražských Holešovicích. První na programu byla akce v podání Philips, a to představení novinek pro letošní rok, konkrétně televizorů. A také na těch jsme mohli shlédnout novou kampaň Danny Boy irské whiskey Tullamore Dew.

Programem degustace provázel nám již známý Václav Rout, přední český odborník na whisk(e)y. Ochutnávali jsme čtyři druhy – původní Tullamore D.E.W. Original, Tullamore D.E.W. Cider Cask Finish, dvanáctiletou Old Special Reserve a nakonec i unikátní čtrnáctiletou Single Malt.

A jak už je známo, whiskey si člověk skvěle vychutná, když ji má s čím párovat. Třeba se sépiovými kanapkami. K občerstvení jsme měli i několik dalších opravdu originálních chuťovek – Avokádový krém s chřestem, jablkem a rakem; Panna Cotta s whisky, kávou a medem, originálně zakamuflovaná do podoby květináče; nebo třeba naprostou delikatesku v podobě Quinoy s granátovým jablkem, polníčkem a bůčkem.

No podívejte se sami, fotografie vydají za tisíce slov 🙂

A nové promo video můžete shlédnout zde:

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here