Recenze BoxforQueen – tentokrát pro ženy

0

BoxforQueen, box plný překvapení pro ženy je tu! Pánové zbystřete, tohle by mohl být ten pravý dárek pro přítelkyni či manželku k Vánocům. 🙂

BoxforKing

BoxforKing už dobře znáte. Ostatně, recenzovali jsme jej už dvakrát – listopadový z minulého roku a vánoční z roku předešlého. Pro ty, co jej neznají, jedná se box plný radosti pro muže. Každý měsíc vychází nová krabička plná doplňků a dalších zajímavých kousků za výrazně nižší cenu.

BoxforKing se dá zakoupit buď ve formě jednotlivých boxů každý měsíc, zakoupit předplatné na určitou dobu (a každý měsíc se ve schránce můžete těšit na nové kousky) anebo sestavit si Premium box podle vlastních představ.

Koncem tohoto roku však BoxforKing přišel s úplnou novinkou – a to s boxem speciálně pro ženy!

Vánoční BoxforQueen

První limitovaný BoxforQueen je tu. Co v něm najdeme?

Kalhotky BeQueen

Jednoznačně nejlepším kouskem v boxu jsou nádherné kalhotky BeQueen. Speciálně pro BoxforQueen je navrhla česká značka luxusního prádla PAON.

Kalhotky jsou opravdu pohodlné a lze je tak nosit jak na spaní, tak i přes den. Mají velmi pěknou starorůžovou barvu a na levé straně je zdobí korunka BoxforQueen. Na výběr je z velikosti S-M a M-L.

Ponožky SoxforQueen

Dámská obdoba pánských SoxforKing, které nesmí chybět v žádném balíčku. Tentokrát s hezkým vánočním motivem v dámských barvách.

Kožená ozdoba

Kabelky si často ženy zdobí různými ozdobami. Tato z pravé kůže a kožešiny je od slovenské designérky LOOSA, a do boxu si ji můžete vybrat ve dvou barvách – červené a modré.

Parfém

Parfém s vůní ranní rosy od Mýdlárny na Pálavském vršku je v něčem unikátní. Není totiž ve formě klasického flakonu s rozstřikovačem. Je tuhý, a nanáší se přímo na pokožku. Díky své malé velikosti se vejde opravdu kamkoliv.


Limitovaný vánoční BoxforQueen se dá zakoupit ve dvou velikostech – MIDI a MAXI. Varianta MIDI je čistě oblečení, obsahuje vánoční ponožky SoxforQueen a kalhotky BeQueen od PAON. Varianta MAXI navíc obsahuje koženou ozdobu na kabelky LOOSA a tuhý parfém od Mýdlárny na Pálavském vršku.

Pro fanoušky Two Gentlemen navíc nabízíme unikátní 10% slevu k objednávce! Stačí při objednávce zadat kód XMAS10! Vánoční box můžete zakoupit zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here