Učte se od nejlepších aneb Glorious 2018

8

Začátkem května se do Brna sjede více než 50 nejúspěšnějších profesionálů z českého byznysu, aby se podělili o své zkušenosti a inspirovali mladou generaci na cestě za svými sny. 3. až 5. května se totiž bude konat již třetí ročník konference Glorious, jejíž jsme hrdým mediálním partnerem. 

„Glorious 2018 je pokračováním úspěšné studentské konference, která tento rok zcela mění svůj koncept. Už se nesoustředí pouze na studenty, ale hlavně na mladé a ambiciózní Čechy. Konference nebude jen o přednáškách, ale také o seznamování se s novými lidmi, kteří se chtějí neustále posouvat dopředu. Známé osobnosti byznysu budou věnovat svůj čas všem a zodpoví zvídavé dotazy,“ popisuje vizi organizátor konference Ondřej Prášek.

Nech si poradit od profesionálů

V průběhu prvního konferenčního dne 3. května budou v Technologickém parku připraveny workshopy s předními českými lídry, jako je například Jan Bubeník, nejslavnější český headhunter. Další osobností je Daniel Franc, vrcholový manažer, který má ve společnosti Google na starosti globální vývojářské komunity. Dalším velkým jménem je Jiří Devát, který má obrovské zkušenosti s řízením lidí a tvorbou business strategií. Řídil například Microsoft, ČSA nebo světového lídra v oblasti IT a sítí – společnost CISCO.

Hvězdný večer na hvězdárně

Stejný den večer se rozzáří pódium brněnské hvězdárny. Na přednáškový večer New Age se sjedou podělit o své životní příběhy mladí, talentovaní a úspěšní Češi, kteří už v mladém věku ovlivňují svět, a kteří mají ve své kariéře opravdu hvězdně našlápnuto. Vystoupí zde Otto Fabri, český automobilový designer, kterého zná celý svět. Díky němu vypadá interiér modelu S od Tesla Motors tak, jak vypadá. Hudební skladatel a zakladatel Epic Music Productions Jaroslav Beck, který vytvořil hudbu pro trailer hry Batelfield Hardline nebo třeba k filmu Star Wars: The Force Awakens. Zakladatel úspěšné vývojářské společnosti STRV David Semerád, který dobývá svět se svými úspěšnými aplikacemi. Celý večer završí velkolepý koncert.

Padnout na dno, ale nevzdat se

Hlavní program konference proběhne ve dnech 4. a 5. května v brněnském SONO Centru. V pořadí již třetí ročník konference Glorious se ponese v duchu „Zvítězí ten, kdo vytrvá“. Nevzdat se a vytrvat je totiž to, v čem se liší úspěšní od neúspěšných. „Tvrdá práce, zvednout se, když padnete na úplné dno, nevzdat se a pokračovat v cestě za svými sny je to, co všechny řečníky spojuje, “ říká Ondřej. Vystoupí zde například Jan Řežáb, zakladatel firmy na analýzu sociálních sítí Socialbakers, který se jako první Čech dostal do prestižního globálního žebříčku časopisu Forbes „30 pod 30“. Uslyšíte tu i jednoho z nejbohatších Čechů Dalibora Dědka, podnikatele a spoluzakladatele společnosti Jablotron zaměřující se na zabezpečovací a komunikační systémy nebo Václava Nováka, krizového manažera, který zachránil od krachu ocelářský holding Vítkovice, Stavostroj, eBanku ČSA a další.

Během hlavní konference bude připraven bohatý doprovodný program. Celé šestipatrové garáže se promění v obří park plný zábavy, občerstvení a odpočinku. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet hoverboard, Xbox či virtuální realitu, zahrát airsoft, fotbálek, ping pong nebo stolní hry a mnoho dalšího. Během coffeebreaků bude připraven bohatý catering a když už budete mít všeho dost, můžete odpočnout v chill out zóně.

Lepší Česko

V minulosti se Glorious konference setkala s obrovským úspěchem jak ze strany návštěvníků, tak i řečníků. Mezi ně patřili například Radim Jančura, Ladislav Špaček, generální ředitelka Google Taťána le Moigne nebo například bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra – Marian Jelínek. Akce takových rozměrů pro mladé nemá v České republice obdoby. Celý Glorious má tak ke své vizi ‘Lepší Česko’ skvěle našlápnuto. Energie a vytrvalost je klíčovou podmínkou každého úspěchu, přesně to se snaží tato akce předat dál,“ konstatuje Ondřej Prášek.


Vstupenky na konferenci můžete zakoupit zde.

S námi můžete ušetřit ještě více! Při nákupu stačí zadat kód TWOGENTLEMEN a získáte extra 15 % dolů z celkové ceny vstupenek!

Předchozí článekKoktejl měsíce – Gin&Tonic a Grog
Další článekWhiskyfest 2018
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

8 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here