Report z vernisáže #P8NočníSvět

0
p8lite

 

    1. 2015 proběhla vernisáž s názvem #P8NočníSvět. My na ni byli pozváni, a tak vám chceme ukázat, co všechno se tam vlastně dělo.

vernisaz

V pražské galerii Mánes proběhla 17. 9. večer slavnostní vernisáž spojená s vyhlášením nejlepších fotografií soutěže #P8NočníSvět. Na vernisáži nechyběly modelky České Miss, akci moderoval Tomáš Kraus, zazpívala na ní Emma Smetana.

Popovídat jste si také mohli s předními českými fotografy jako je například Adolf Zika, David Kraus, Tereza z Davle či. Zdenko Hanout.

vernisaz2

Na programu byla nechyběla světelná show, lightpainting ani živá hudba. Zlatým hřebem večera však samozřejmě bylo vyhlášení soutěže samotné. Soutěž měla dvě kritéria – fotografie musí být noční, a musí být vyfocena mobilním telefonem. Soutěžilo se v několika kategoriích.

  • Noční město: 1. Filip Kýn, 2. Ivan Bumba, 3. Petr Knopp
  • Noční příroda: 1. Jozef Malý, 2. Michal Hejna, 3. Marian Beneš
  • Noční život: 1. Andrea Fuchsová, 2. Roman Kadlec, 3. Ladislav Chládek
  • Absolutní vítěz: Filip Petrák
vitez
Vítězná fotografie od Filipa Petráka

Všechny vítězné fotografie si můžete prohlédnout na Facebooku Huawei Device CZ/SK. Pokud se na ně podíváte, možná se budete divit, jaké divy lze v dnešní době s obyčejným telefonem v noci vyfotit. Na fotografie se můžete podívat i naživo. Výstava v galerii Mánes v Praze trvá do 17. října. Máte možnost se podívat na stovky nádherných nočních fotografií jak od amatérských, tak profesionálních fotografů. A vše foceno mobilem.

vernisaz3

Ani my jsme ale z vernisáže neodešli s prázdnou. Od Huawei jsme dostali růžičku a skvělou termosku.

huawei

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here