5 nápadů na dokonalou vizitku gentlemana

0

Muži jsou známí tím, že je jim většinou jedno, jakou barvu má koberec v obýváku nebo jestli jim ladí outfit. Není tedy divu, že když přijde na výběr vizitky a jejího vzhledu a obsahu, často tápou. Pokud si také nevíte rady při tvorbě své nové vizitky, nezoufejte. Navštívili jsme odborníky z profi tiskárny a zjistili jsme, jaké možnosti v kategorii pánských vizitek máte.

Gentleman v obleku

Vizitka by měla ke klientovi či partnerovi přenášet nejen informace, ale také vaši energii a úroveň. Proto, prezentujete-li se jako provozní luxusní restaurace nebo ředitel úspěšné firmy, měla by vaše vizitka působit ve stejném duchu. Nebojte se trochu odvázat a zvolte neotřelé, avšak vkusné designové kombinace. Vybírejte z těch nejtvrdších a nejkvalitnějších papírů se zušlechtěním. Chcete-li, aby si vás klient spojil s vaší vizitkou a zapamatoval, můžete zvolit luxusní vzhled černého papíru s ostrými rohy a zlatými prvky.

Sportovní trenér

Při práci sportovního trenéra musíte být pozitivní a energický člověk, který svou akčností motivuje své klienty. A přesně takový náboj musí mít i vaše vizitka.

Ať už je rozdáváte osobně, nebo jsou vaše navštívenky volně dostupné v recepci fitka, kde působíte, klient musí cítit vaše partnerství. Proto kromě vašeho jména a vašich certifikátů, telefonního čísla a dalších nezbytných informací, na vizitku přeneste i heslo ve smyslu, že společně zvládnete dosáhnout cíle, který si v rámci cvičení či hubnutí klient nastaví.

Kvalita ve stručnosti

Člověk, který hledá služby řemeslníka, potřebuje kromě vašeho jména a telefonního čísla vědět také to, jaké služby nabízíte, a kolik si za ně zhruba řeknete. Na to poslední jmenované je ale vizitka špatným místem.

Nezapomeňte na ni proto umístit odkaz na webové stránky, kde zákazníkům poskytujete vždy aktuální ceník a informace. Vzhledově by pak vizitka měla být tematická. Pokud pokládáte střešní krytinu, můžete si nechat vyrobit vizitku s motivem střechy či střešní tašky. I takový prvek na navštívence dopomůže k tomu, aby si vás zákazník zapamatoval.

Péče o tělo a mysl

V současné době jistě nemají lidé starající se o lidské tělo a duši o zákazníky nouzi. Přesto ale nezřídka nastane situace, kdy se i maséři, životní kouči, terapeuti, či alternativní léčitelé také musí zpropagovat předáním navštívenky. Ideální je zvolit čistotu bílé barvy a neagresivní a příjemný font. Na zadní stranu navštívenky či do horního rohu je pak velmi vhodné umístit nějakou univerzální afirmaci či heslo v pozitivním duchu.

Vize na vizitce

Pro architekty a zahradníky, kteří se živí tím, že dokáží na papír přenést to, co si obyčejný člověk nedokáže představit, máme nápad na originální design vizitky.

Zvolte tvrdý papír, na který si nechte natisknout výřez z vašeho oblíbeného projektu nebo fotku vámi navrženého parku. Stačí malý kousek plánku nebo fotka naproti vašemu jménu a kontaktním informacím a zákazník okamžitě zjistí, že má co do činění s opravdovým profíkem, který pro svou profesi i dýchá.

Lepší reklama, než když je práce koníčkem, snad ani neexistuje.

A jak je to s etiketou týkající se vizitek? Přečtěte si náš obecný článek Jak by měla vypadat správná vizitka?

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here