Péče o vlasy s Paul Mitchell

0

Moje prababička mně vždy říkala: „Vlasy jsou ozdobou člověka.“ A já jí musím dát za pravdu. Upravenost vlasů je asi to první, čeho si  po oblečení na ostatních hned všimneme. Návštěvou barber shopu sice dodáme svým vlasům jistý střih a tvar, ale ten si musíte nadále udržovat sami. 

Z rodinného podniku se stal fenomén udávající trendy v kadeřnictví. I tak by se dal popsat podnik JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS, který stojí za značkou vlasové kosmetiky Paul Mitchell. Na zrodu úspěšného podniku stál kadeřník Paul Mitchell po boku s marketingovým specialistou Johnem Paulem DeJoriy, kteří s kapitálem 700 dolarů vytvořili impérium s obratem dvaceti pěti miliard obratem za rok. Od roku 1980, kdy byl podnik založen, mají na svém kontě stovky výrobků, tak se pojďme na pár z nich podívat v naší recenzi.

hit

Šampón Double Hitter s kondicionérem 2v1

Nelze začít nikde jinde, než-li u toho nejdůležitějšího. Šampón Double Hitter je vhodný pro všechny muže s jakýmkoliv typem vlasů. Vhodný je i pro poškozené vlasy, kterým navrací pružnost, hebkost a lesk. Příjemným překvapením je, že nám vydrží velmi dlouhou dobu, protože stačí aplikovat malé množství, s kterým dosáhneme velké pěnivosti. Mezi další pozitiva patří příjemná vůně, ihned viditelné výsledky a pro ty, kteří jedou na dovolenou určitě ušetření místa v kufru (nemusíte s sebou brát šampón a kondicionér zvlášť). Jediná nevýhoda, kterou jsem spatřil, je poněkud vyšší cena výrobku. Avšak pokud budete používat malé množství šampónu Paul Mitchell, který díky velké pěnivosti stačí, tak vám vydrží řadu měsíců na rozdíl od normálním šampónů. Tím pádem v dlouhodobějším měřítku vyjdete cenově podobně.

hitter

Paul Mitchell Mitch Reformer

Paul Mitchell Reformer je matná tvarovací pasta se silnou fixací, která dodá vašim vlasům ten správný tvar. Použití pasty je snadné. Na konečcích prstů rozetřete malou dávku pasty, kterou následně rozetřete od čela směrem dozadu do suchých či vlhkých vlasů, dále vlasy stylizujeme dle potřeby. Tento přípravek mě osobně překvapil, že fantasticky udrží tvar vlasů po celý den i po použití velmi malé dávky. Další výhodou je, že pasta nezanechává žádné zbytky ve vlasech, jako se může stát třeba u gelu a naopak zanechává matný vzhled vlasů. Nevýhodou však může být atypická vůně, která zrovna nemusí vonět všem.

reformer

Paul Mitchell Mitch Steady Grip

Pro ty, kteří mají bujnou fantazii a vysoké nároky na udržení tvaru vlasů, tak je pro vás Paul Mitchell Mitch Steady Grip to pravé. Jedná se o extra silný gel na vlasy, který vašim vlasům dodá lesk a jakýkoliv tvar, po velice dlouhou dobu. Jako u všech ostatních výrobků Paul Mitchell stačí nanést pouze malou dávku výrobku, aplikovat ji do vlasů a vystylizovat dle vlastní potřeby. Výhodou Steady Gripu je, že dodává vlasům na robustnosti, nezanechává vlasům „mokrý vzhled“ a na rozdíl od Reformeru má i přijatelnější vůni.

steady

Paul Mitchell Mitch Construction Paste

Pokud jste zastáncem divočejších stylů, tak je pro vás Paul Mitchell Mitch Construction Paste dokonalá volba. Construction Paste je vláčná stylingová pasta, která nezanechává žádné zbytky ve vlasech a udrží tvar po delší dobu. Osobně se mi z celého balíčku Handsome Hero líbí nejvíc už jen proto, že dokázalo mé vlasy perfektně zkrotit. Již delší dobu jsem hledal nějaký výrobek, který mi vlasy neslepí a zároveň dlouhodobě udrží tvar. Zkoušel jsem pudry, který sice zanechají „suchý“ vzhled, ale bohužel vydrží pouze minimum času. Zatímco Construction Paste vydrží po velice dlouhou dobu, získám za pomocí něj „suchý“ vzhled a dokonce úžasně voní.  S tímto výrobkem jsem velice spokojený, a pro ty kteří mají stejné požadavky a stále hledají ten pravý výrobek, tak právě vám tento vřele doporučuji k vyzkoušení. Skvělý pomocník, pokud chcete mít vždy perfektní Undercut.

past

Co můžete s Paul Mitchell na hlavě vykouzlit

Foto: Two Gentlemen, Paul Mitchell

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here