5 důvodů, proč je léto nejlepším obdobím pro randění

1

Delší večery, více volného času, vůně čerstvě posečené trávy a grilování s přáteli na zahradě. Proč ale je léto to nejlepší období pro randění? Tady máte 5 důvodů…

Více příležitostí k potkávání lidí

Ať už mluvíme o letním grilování či koupání se v bazénu, i ti nejsamotářštější si nenechávají takovéto akce ujít. Dny jsou více spontánní, plány plynulejší a než se nadějete, můžete se objevit na střeše letního sídla s krásnou brunetkou, kterou byste jinak nikdy nepotkali.

Nekonečně mnoho možností

Máme léto a s ním se nám otevírá nekonečně mnoho možností, které můžeme podniknout. Nemusíme neustále koukat na zprávy, abychom věděli, kdy se počasí umoudří, a my mohli zajít někam ven. Pokud chceme vzít dívku na oběd či večeři, není potřeba obvolávat restaurace pro rezervaci. Stačí vzít košík s jídlem a dobrým vínem, deku a hurá na piknik do parku. Dívky mají pikniky velmi rády.

Nevíte kam vzít dívku ven? Přečtěte si také náš článek 50 tipů, kam na rande anebo jí vezměte na rande podle gentlemana.

Vypadáme lépe

Pánové, musíme si přiznat. V létě vypadáme prostě lépe. Nemusíme mít na sobě tolik vrstev oblečení a nepřipadáme si jako jedna velká hadrová koule. Bohatě nám vystačí bavlněná košile, sako ze lnu, chinos kalhoty a mokasíny, a prostě budeme vypadat úžasně. Ve velkém vedru si můžeme vzít i tričko, které vyrýsuje naše svaly, a třeba kraťasy. Letnímu oblečení se dále věnujeme v tomto článku.

Sluníčko blahodárně prospívá jak pokožce (nezapomeňte ale na opalovací krém), tak psychice. Ultrafialové záření totiž stimuluje produkci endorfinů, aneb hormonů štěstí.

Krom toho se také velká část z nás před letní sezónou snaží zmátořit z vánočního cukroví a dává své tělo do pucu. Konečně je tedy čas na to ukázat vydřené svaly.

Tak či onak vy se budete vždycky cítit dobře, lehce a nebudete vypadat jak napuchlá ropucha. A to ani nemluvíme o tom, jak se v létě oblékají ženy. 🙂

Uvolněná atmosféra

Nevím proč, ale v létě nepotkám tolik rozmrzelých tváří na ulicích, jako v jiných obdobích. Možná to je spojeno právě s tím, že lidé tráví více času venku s přáteli, neunavuje je neustále dřívější noc a také poměrně ponuré zimní počasí. Upřímně, chodíte radši do práce v zimě za tmy nebo v krásném slunném počasí?

Můžete si také všimnout, že s uvolněnou atmosférou, lidé bývají více spontánní. Proto se nebojte pozvat dívku, kterou jste právě poznali, okamžitě na kávu. Přeci jen, co můžete ztratit? Jen se snažte vyvarovat nejčastějším chybám, které muži na prvním rande dělají.

Letní flirt

Slyšeli jste někdy termíny zimní, jarní či podzimní flirt? Asi těžko. Léto je totiž nejlepším obdobím pro nezávazný vztah a poznávání nových lidí. Kolik vztahů už vzniklo a zaniklo na dovolených u moře? Nejspíše každý z nás něco podobného zažil. Na dovče jste potkali parádní slečnu, po celý týden jste se poznávali, dobře bavili, možná došlo na něco víc, a pak každý odjel zpět domů. Často do jiné země. Možná jste ještě pak vyměnili pár slov přes Facebook či SMS, ale tím to pravděpodobně skončilo.

Ale určitě jste nikdy takového zážitku nelitovali. Léto se zkrátka bere tak nějak nezávazně a nikdo Vás nebude proklínat, když ani vy nebudete hledat vážný vztah. Poznávejte nové lidi a hlavně se bavte, o tom léto přece je.

Nejdůležitější však je trávit čas s lidmi, na kterých vám záleží. S těmi, se kterými se cítíte nejlépe. Protože právě ti vás naplňují štěstím nejvíce.

Zdroje obrázků: Unsplash, Pexels

 

Reklama

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here