Doplněk pro život recenze

2

Nosit krásné módní doplňky a zároveň pomáhat potřebným? Právě o to se snaží projekt Doplněk pro život, který si dnes představíme. Pokud máte dobré srdce a v lásce doplňky v podobě motýlků, tento článek bude přesně pro vás.

Příběh Doplňku pro život

Za projektem Doplněk pro život stojí Karolína Houžvová, o které jste se už dříve mohli dočíst v rozhovoru Gentleman očima žen. Karolína se při pořádání benefičního běhu Run&Roll seznámila s rodinami, které jsou kvůli handicapům odstrčené ze společnosti. V hlavě tak nosila myšlenku uspořádat nějakou akci i pro rodiče handicapovaných. Ti totiž mají tu nejtěžší práci na světě – 24 hodin denně se starat o své dítě, které i v dospělosti vyžaduje péči batole.

Nápad na motýlky vznikl jednoduše. Karolína pro svého budoucího manžela sháněla motýlka na svatbu. Zdejší výběr ji nijak neoslnil, a tak si řekla, že by bylo fajn mít obchůdek s doplňky, jako jsou motýlky, kravaty, manžetové knoflíčky, tkaničky a tak podobně. Všechno to do sebe začalo zapadat a tak vznikl Doplněk pro život. Projekt, který prodejem doplňků pomáhá handicapovaným dětem. Rodiče dětí, které vyžadují neustálou péči, si nemohou dovolit chodit do běžné práce. Motýlky mohou šít doma a půlka peněz z prodeje motýlků jde právě jim.

Motýlek Karibik

Motýlek Karibik je balen v nápadité krabičce. Už z venku totiž poznáte, jaký motýlek se uvnitř ukrývá. Samotná látka motýlku je totiž použitá i na obalu 🙂

Motýlek je nádherně do detailů propracován. Působí opravdu nádherným, kvalitním dojmem. Motýlek je klasicky zapínací, ale v nabídce můžete zakoupit samozřejmě také motýlek vázací. Na zadní straně je malý odznáček Doplňku pro život a na motýlka se mi vešel také krásně vyšitý monogram.

dopl

Motýlek se dá samozřejmě libovolně utahovat a povolovat, díky tomu sedí na každém krku. Klasický motiv v podobě modré a červené barvy se navíc dá perfektně sladit, ať už se světlým či tmavým sakem.

doplnek5

V balení také naleznete informace o produktu, samolepku a vizitku. Tím nejdůležitějším je však smotaný vzkaz, který popisuje životní příběh samotné autorky motýlku.

Můj motýlek šila paní Marcela. Její dcera Markétka se narodila předčasně, v roce ji byla diagnostikována dětská mozková obrna. Markétka tak od své maminky potřebuje neustálou péči. Paní Marcela miluje ruční práce a jak můžete vidět, motýlky šije naprosto nádherné. Tato práce ji tak umožňuje se současně starat o Markétku.

doplnek4

Pokud tedy máte dobré srdce a rádi byste pomohli dětem, není nic snazšího, než si jeden z módních doplňků zakoupit 🙂

Můžete vybírat z pánských, dámských, dětských či párových motýlků, dárkových sad, psích obojků, nebo si můžete troufnout na motýlky vázací. Zakoupit také můžete brože, další doplňky či přispět malé Terezce na ozdravný pobyt koupí speciální edice motýlků s názvem Křídla pro Terezku.

Reklama

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here