5 pravidel, která vám zaručí druhé rande

4

Říká se, že nejtěžší částí hry je okouzlit dívku tak, aby s námi šla na rande. Podle nás je však nejtěžší dostat ženu na rande druhé.  Na prvním randě totiž musíte dívku oslnit natolik, aby s vámi zašla i na druhé, třetí nebo i čtvrté rande. Proto jsme pro vás připravili následujících pět pravidel, které by vám měly dopomoci zabodovat nejen na prvním rande.

1. Vytvořte si plán a držte se ho

Není nic horšího než přijít na schůzku s dámou nepřipravený, aneb nevědět, co budete následujících hodinách dělat. Poté to dopadá tak, že buď vezmeme dámu na první nejbližší místo, které nemusí být úplně vyhovující, či strávíme nespočet minut venku na mrazu, přemýšlejíc nad místem, kam zajít, zatímco stojíme po boku svého protějšku. Většina takovýchto schůzek končí úplným fiaskem. A tomu chceme předejít. Buď se můžeme domluvit se svým protějškem předem, anebo ideálně si plán vytvoříme sami. Vyberte nějaké neutrální místo, které je poblíž vašeho místa schůzky, aby se dáma nemusela vláčet přes celé město pěšky. Pokud vás nic nenapadá, tak nevadí! Pro ty z vás, který stále bádáte si můžete přečíst náš předešlý článek 50 tipů kam na rande, kde si jistě něco vyberete.

2. Buďte sami sebou

Doma mám zaparkované tři Ferrari, o víkendu letím na Měsíc a další týden hraji golf s prezidentem… Pokud chceme na dívku zapůsobit, tak určitě ne tímto způsobem. Snažme se nevydávat za někoho, kým nejsme, říkat pravdu či příliš se nevychvalovat. Dáma dřív nebo později stejně pozná, jací doopravdy jste. Prostě buďte sami sebou a vypichujte pouze své dobré vlastnosti, kterými disponujete. Dáma to určitě ocení.

3. Zaplaťte účet

Říká se, že se ženy zaobírají svým vzhledem hodiny, aby vypadaly právě pro nás co nejlépe. A na nás tedy je, abychom jejich snahu tímto způsobem ocenili. Ačkoliv mnoho žen vám řekne, že by si měl každý zaplatit svůj díl útraty, tak stejně 99% žen tento čin velice potěší (některé ženy to dokonce i očekávají). Obzvlášť při prvním rande se počítá, že muž zaplatí společný účet. Pokud však navrhnete placení zvlášť, či přijmete zdvořilé gesto dámy, že za vás zaplatí, tak rovnou na druhé rande můžete zapomenout. Není neobvyklé, že žena, která s vámi na druhé rande jít nechce, radši účet zaplatí, aby vám nebyla dlužna a na druhé rande nemusela.

4. Mějte zájem, bez ohledu na to, co říká

Pokud chcete být považováni za arogantního či šovinistického člověka, tak celé rande mluvte pouze o sobě, a svůj protějšek nepusťte ke slovu. Pokud však máte v zájmu, aby se rande vydařilo, tak nechte mluvit ženu, a zajímejte se o to, co říká. I když žena začne mluvit o tématu, které vám není zrovna moc blízké, tak alespoň předstírejte zájem a pokládejte jí otázky, které vaši diskuzi nadále rozvinou. Ve zkratce řečeno vy jste od toho, abyste vedli či rozvíjeli konverzaci a zajímali se o svůj protějšek. O zbytek se již postará žena. Nic moc těžkého, že? 🙂

5. Opravdu ji na druhé rande pozvěte

Pánové, pokud si myslíte, že se vám žena sama ozve a navrhne vám se znovu sejít, tak jste na omylu. Ve většině případů to tak totiž není, tudíž to musíte být právě vy, kteří navrhnete další schůzku. Mnoho z nás na toto pravidlo zapomíná a netrpělivě vyčkává u mobilu, kdy se mu drahá polovička ozve. Po týdnu čekání pak usoudíme, že jsme na danou ženu nezapůsobili a prostě se vzdáme. Abychom tomuto předešli, tak ženě napíšeme my. Určitě však ne ihned po tom, co dorazíme z rande domů. Obvykle platí pravidlo, že bychom se měli ozvat kolem 2. až 3. dne po schůzce.

Reklama
Předchozí článekDeník moderního gentlemana — Nové brýle
Další článekSkleněný motýlek BeMan recenze
Zakladatel Two Gentlemen, milovník všeho dobrého. Rád sportuje, studuje a také rád pije. Mezi jeho koníčky patří krásné ženy, politika a podnikání.

4 KOMENTÁŘE

  1. Ač žena, sleduju vás už dlouho. Pokaždé si dělám v mysli pomyslné „fajfky“, když to platí :D. A opravdu není nic horšího, když se nám muž nevěnuje, nebo dělá jen hmm, aha. To pak člověk neví, jestli je do „konverzace“ zapálený, nebo jsme to jen my.
    gingerjannie.blogspot.cz

  2. Kamarádka měla zkušenost z prvního rande takovou, že protějšek hned druhou větou upozornil na fakt, že s sebou nemá žádné peníze, tak jestli by jí nevadilo, kdyby zaplatila. Co si o tom myslíte? Za mě extrémní ostuda a neslušnost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here