Výroční megasoutěž

2

Včera jsme oslavili druhé narozeniny od založení našeho webu. A jak lépe odměnit věrnost čtenářů než soutěží? Připravili jsme si pro vás megasoutěž!

Megasoutěž

V následujících týdnech tak bude probíhat na našich Facebookových stránkách megasoutěž, aneb série několika soutěží o různé hodnotné ceny. Každá soutěž bude neobvykle krátká, bude trvat jen pár dnů (třeba jen dva), proto se zapojením do soutěže moc neotálejte, ať vám žádná neunikne. Doporučujeme také na Facebookové stránce zapnout sledování, aby Vám chodily ke každé nové soutěži upozornění.

Zapojit se můžete do každé ze soutěží, a to i v případě, že některou z nich vyhrajete. V každé soutěži mají všichni soutěžící stejnou šanci na výhru. Přeci jen ale můžete štěstí trochu pomoci, VEŘEJNÝM sdílením každé soutěžní fotografie získáváte dvojnásobnou šanci na výhru (v losování budete mít dva lístečky s vaším jménem místo jednoho).

Doufáme, že se Vám soutěže budou líbit! Hodně štěstí!

Seznam soutěží

Bonus pro fanoušky

Až do 2. května můžete využít SPECIÁLNÍ akci pouze pro naše čtenáře! A tou akcí je 50 % SLEVA na motýlky BeMan z broušeného skla. Skvělý dárek pro vás či partnera!

Pro uplatnění slevy je potřeba napsat e-mail na david@beman.cz, název Skleněného motýlku s povrchovou úpravou a heslo: 50% sleva s Two Gentlemen 🙂

2 KOMENTÁŘE

  1. Ráda bych u vás soutěžila- jsem seniorka 66r. Dnes se mi jeví, že se právě soutěží o rámovky F.L.Popper- zda-li je možné tak bych o ně zasoutěžila pro své KLUKY- manžela či zetě. Oba se rádi pěkně oblékají…..

  2. zda vašim stránkám rozumím, zrovna běží soutěž o rámovky F.L.Popper, já seniorka 66r. bych o ně ráda soutěžila pro mého čerstvého 70sátníka, či zetě……..rádi se oba pěkně oblékají…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here