Slavíme druhé narozeniny

2

Rok se s rokem sešel a náš web slaví druhé narozeniny! Co nového se událo a co se bude dít dále?

Velký dík čtenářům!

Za celou naší redakci chci Vám, čtenářům, moc poděkovat za Vaši přízeň, podporu, ale také návrhy, nápady či připomínky. Každý měsíc naše články čtou desítky tisíc lidí a my jsme za to velmi vděční. Jen díky Vám stále rosteme a píšeme články nové a nové. Nezapomeňte, že pokud máte jakýkoliv dotaz, návrh či důtku, můžete nás kontaktovat přes naše Facebookové stránky či přes e-mail, rádi Vám odpovíme.

Během druhého roku jsme zvládli publikovat více než 100 článků a také uspořádat 8 soutěží. A pokud máte soutěže rádi, sledujte od zítřka naše Facebookové stránky. Máme pro Vás přichystanou velkou narozeninovou soutěž o spoustu hodnotných cen.

Děkujeme, a doufáme, že nás budete navštěvovat i nadále!

Bonus pro fanoušky

Až do 10. května můžete využít SPECIÁLNÍ akci pouze pro naše čtenáře! A tou akcí je 50 % SLEVA na motýlky BeMan z broušeného skla. Skvělý dárek pro vás či partnera!

Pro uplatnění slevy je potřeba napsat e-mail na david@beman.cz, název Skleněného motýlku s povrchovou úpravou a heslo: 50% sleva s Two Gentlemen 🙂

Předchozí článekStyl oblékání podle Adama
Další článekVýroční megasoutěž
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

2 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím pánové,
    již několik měsíců sleduji vaše stránky a čtu vaše příspěvky, především o módě. Zajímalo by mě, zda-li se dá do soutěže zapojit i bez facebooku? Protože ten jsem si zrušil. Další dotaz bych měl k letošnímu roku, zda-li jste neuvažovali o tvorbě s Vaším logem (tužky, hrnky, kalendáře,…).

    Děkuji za odpověď a přeji plno spokojených čtenářů.

    • Zdravíme a děkujeme za přání,
      všechny výroční soutěže budou pořádány pouze na Facebooku a bude k nim tedy zapotřebí účet. Co se týče merchandise, v plánu zatím žádné produkty nemáme. Samozřejmě jsme se nad tím již zamýšleli, dospěli jsme však k závěru, že v současné době budeme energii vynakládat pouze ke tvorbě kvalitního obsahu webu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here