50 tipů kam na rande – 2. díl

7

První díl našich tipů je do dnešního dne jedním z nejčtenějších článků na webu, a tak jsme se pro vás rozhodli sepsat i díl druhý.

Tipů není nikdy dost, a snad i tentokrát z tohoto seznamu načerpáte nějakou inspiraci. Zatímco v prvním díle jsme se věnovali klasičtějším aktivitám, v dnešním díle přidáme trochu více zábavy či adrenalinu, ideálně pro páry.

Kam na rande za sportem a adrenalinem

1. Badminton

Ideální sport na jakékoliv roční období, jelikož ho můžeme hrát jak venku, tak i v uzavřené sportovní hale. Výhodou také je, že badminton není nijak složitý na hraní ani na pravidla.

2. Paintball

Pokud se nebojíte občasného štípnutí paintballových kuliček, tak u této hry zažijete hromadu zábavy.

3. Výlet na kole

Čerstvý vzduch, vítr ve vlasech a spousta spolknutých mušek. Pokud se nebudeme hnát jako Lance Amstrong, tak si to náramně užijeme.

4. Pouštění draka

Jako děti jsme nad touto zábavou strávili mraky hodin. Nebojte si připomenout dětská léta.

5. Frisbee

Zajděte si k vodě nebo do parku, vezměte si do tašky frisbee a něco k pití a k snědku. A máte na pár hodin o program postaráno. Pozor na psy, abyste vaše frisbee neviděli naposled.

6. Bungee jumping

Pokud vy a vaše partnerka rádi překonáváte své hranice, je tato aktivita pro vás jako dělaná. My ostatní se tomu raději vyhněme a zůstaňme nohama pevně na zemi.

7. Pétanque

Touto oblíbenou francouzskou hrou také nic nezkazíme. Pravidla má jednoduchá a můžeme ji hrát takřka všude, ideálně na písčitém či štěrkovém povrchu.

8. Dostihy

Nejenže si můžeme krásně povídat, můžeme také sledovat parádní závod. Jedná se o jeden z mála sportů, kam se navíc můžete formálněji vyfiknout.

9. Vodní lyže

Vodní lyže jsou skvělou volbou, pokud chcete vidět svojí dívku bez malůvek na obličeji. Sice vám chvilku potrvá než se do „lyžování“ dostanete, ale po chvíli tréninku si užijete mnoho zábavy.

10. Sjíždění vody

Tuto aktivitu bych určitě nevolil na první rande. Ke sjíždění vody potřebujete synchronizaci obou lidí na lodi. Pokud je jeden z vás cholerik, tak by to pak nemuselo dobře dopadnout. Pro zadané páry však skvělé utužení vztahu a často i otužení těla.

Kam na rande za zážitky

11. Mašinková kavárna

Kdo z nás jako malý nemiloval sledování modelů jezdících vláčků? Tento typ kaváren je v Česku celkem novinkou, ale mezi lidmi dosáhl velké oblíbenosti. Zákusky či rovnou běžná jídla vám budou přes celou kavárnu vozit až k vašemu stolu vláčky. Jedna taková je přímo na Václavském náměstí a jmenuje se Výtopna.

12. Plavba lodí

Strávený večer na lodi, za doprovodu pianisty a po boku krásné dívky. Tímto tipem rozhodně nic nezkazíte.

13. Muzeum voskových figurín

Podobáte se nějaké slavné osobnosti a nikdo vám to nechce věřit? Přesvědčete je nikde jinde než v muzeu voskových figurín. V Praze jich je rovnou několik, z nichž nejpopulárnější je francouzský Grévin v ulici Celetná.

14. Stand up show

Určitě znáte sérii stand up vystoupení zvaných Na stojáka. Výběr těch nejlepších českých komiků dokáže rozesmát i tu nejzarputilejší dívku.

15. Jízda kočárem

Znáte snad více romantickou věc než-li projížďku nočním městem v kočáru? My rozhodně ne. Slušně vám to však provětrá peněženku 🙂

16. Ples

Ačkoliv je plesová sezóna za námi, určitě si nesmíme nechat ujít tu nadcházející. Pokud má vaše dívka ráda společnost a tanec, rozhodně neváhejte.

17. Katakomby

Pokud vám nevadí uzavřenější prostory a zima, můžete zavítat třeba do katakomb.

18. Solná jeskyně

Ticho, relax a písek mezi nohama. A to i v centru města!

19. Festival

Festivalová sezóna je tu! Tancování pod širým nebem může být skvělá volba, zvláště pro páry.

20. Křižíkova fontána

Nebojme se zvolit procházku, kterou zakončíme právě u Křižíkovy fontány. Tato světelná show určitě stoji za vidění.

21. Karaoke

Umíte zpívat? Skvěle, mile překvapíte! Neumíte zpívat? Dobře se pobavíte!

22. Kavárna

Klasické místo na rande. Sice s ním nepřekvapíte, ale rozhodně ani nezklamete.

23. Cukrárna

Kafe a ještě k tomu skvělý zákusek? Proč ne.

24. Nakupování

Pokud na to máte odvahu, můžete jít společně nakupovat. A pojmout to zábavnější formou. Dejte si třeba rozpočet 100 korun a pokuste se koupit, co možná nejdivnější věc, kterou naleznete. Sami se budete divit tomu, na co přijdete.

25. Cirkus

Pokud vás již omrzelo kino a do města vám zavítal cirkus, zkuste zvolit živou zábavu!

26. Veletrh

Cestování, focení nebo třeba erotika? Veletrhů je hafo! Pokud pobýváte v Praze, můžete zkusit pouliční akce typu Otevírání Náplavky či Food festival, kde můžete pozvat dívku na nějakou dobrotu.

27. Vyčkejte spolu frontu na nový iPhone 😀

Nejenže budeme mít nový iPhone, ale také si ověříte partnerčinu trpělivost. Máte navíc jistotu, že vám nezdrhne.

28. Hospodský kvíz

Vzpomínáte si na školní léta, kdy učitel rozdělil třídu na skupiny a soutěžili jste mezi sebou ve vědomostech? Pokud ano, představte si to samé v prostorách hospody. Výherní tým má navíc často třeba slevu na účet.

29. Brunch

Pokud vás znudili večeře v restauraci, zkuste pravý opak a zajděte na brunch, neboli pozdní snídani.

30. Improv show

Improvizační divadelní show může být nevšedním zážitkem, který se již rozhodně nebude opakovat.

31. Bleší trh

Zkuste navštívit bleší trh a ulovit si na doma nějakou opravdovou cennost!

32. Roleplay pro páry

Toto rande je vhodné pro páry, který jsou spolu delší dobu. Naplánujte si „rande naslepo“. Každý si vymyslete svůj vlastní příběh, kterého se budete po zbytek večera držet. A snažte se vaši druhou polovičku opět „sbalit“.

33. Strašidelný dům

Pokud chcete dívce dokázat jak stateční jste, vezměte jí například do strašidelného domu, kde jí přesvědčíte, jak nebojácní jste. A teď samozřejmě nemluvíme o strašidelných domech pro děti na pouti, nýbrž o těch pro dospělé. Můžete si být jisti, že po zbytek večera se od vás nehne ani na metr.

34. Tančírna

Pokud jste znudění diskotékami a máte chuť na klasiku, tak si v tančírně rozhodně přijdete na své. Swing, tango či vášnivá rumba, každý si najde to své.

35. Fotbalgolf

Pokud máte rádi fotbal či golf, vyzkoušejte si fotbalgolf. Cíl hry je jasný, dostat v co nejméně kopech míč do důlku.

36. Fotografování v přírodě

Většina žen se ráda fotí. Proč tedy nezvolit krásnou procházkou po přírodě spojenou s focením.

37. Módní přehlídka

Jak má dívka ráda jídlo, tak má ráda i oblečení. Vybírejte však z takových, které budou bavit vás oba.

Kam na rande za klidem a soukromím

38. Grilování

Na grilování se nedá téměř nic zkazit. Stačí umět rozdělat oheň či gril, namarinovat maso a hned můžete potěšit hladový krk své milé.

39. Les

Pokud chcete na chvíli utéct od víru velkoměsta a chcete být chvíli o samotě, procházka po lese se nabízí jako skvělá volba. A kdo ví, třeba nasbíráte i pár hub do bramboračky 😀

40. Koukání na hvězdy

Pokud se v hvězdách vyznáte, můžete svými znalostmi překvapit i zaujmout. Pokud ne, tak můžete navštívit například hvězdárnu.

41. Na ryby

Pozvat dívku na chytání ryb se nemusí zprvu zdát jako dobrý nápad. Ne že ale celou dobu budete koukat na hladinu s prutem v ruce.

42. Stolní hry

Hry u kterých se rozhodně nezapotíme. Vhodné na delší zábavu.

43. Spontánní výlet

Pokud nevíte, co už navštívit, zkuste spontánní výlet. Nasedněte do auta a jeďte kamkoliv bez navigace, zastavujte si kde se vám zrovna zachce. Poznávejte nová místa a užívejte si to.

44. Bingo

Při této hře rozhodně soutěživost nejde stranou. Zakupte si své lístky a zařvěte si své „Bingo!“.

45. Autokino

Autokina známe především z amerických filmů, ale u nás se začaly objevovat také! A jako místa na rande jsou rozhodně dokonalé.

46. Filmový maraton

Vyberte trilogii, hexalogii nebo několik na sobě nezávislých filmů, kupte popcorn, pití a užijte si skvělý večer.

47. Krmení labutí

Jedna z mých nejoblíbenějších možností. Posezení u vody, krmení labutí a povídání si o všem možném. Pokud si myslíte, že to je aktivita pouze pro staré, tak jste na omylu. Krmit byste je měli starším, neslaným pečivem.

48. Upečte spolu něco

Zkuste si zahrát na kočičku a pejska. Upečte si spolu například pizzu na kterou dáte své oblíbené ingredience. Následně si ji snad pořádně vychutnáte. Máte chuť na něco sladkého? Zkuste nový recept na dort.

49. Dvojité rande

 Ve skupině se snadno rozmluvíte a nebudete tolik nervózní. Pamatujte však, že na dvojitém rande poznáváte druhý pár více než vaší polovičku, proto se hodí spíše pro delší vztahy.

50. Postavte sněhuláka

 Postavení sněhuláka není nic těžkého a snadno se stavění může převrhnout třeba do koulované! Jen musíte počkat do zimních měsíců. Dejte zábrany pryč a buďte opět na chvíli dítětem 🙂


Viděli jste už první padesátku tipů kam na rande?

Další tipy zde!

Předchozí článekFashion sloupek Anglického pruďase s kouzelným hlasem
Další článekNa co koukat: The Young Pope
Zakladatel Two Gentlemen, milovník všeho dobrého. Rád sportuje, studuje a také rád pije. Mezi jeho koníčky patří krásné ženy, politika a podnikání.

7 KOMENTÁŘE

    • Stejný problém mám vždy v obchodech, kdy si chci koupit nějakou dobrotu. Tolik možností, že se nedokážu rozhodnout 🙂 A možná také proto někteří říkají, že za socialismu bylo lépe, člověk si zkrátka koupil to jediné, co měli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here