Cestovní taška od Astute Prague

0

Kvalitní kožená taška na cesty či do fitka? Kde takovou sehnat? 

Po několika dekádách rychlé a levné módy se lidé opět začínají koukat po kvalitě a ruční výrobě. A to je podle mého názoru skvělé. Skvělým příkladem může být značka Astute Prague vyrábějící tašky a doplňky z kůže (aktovky, tašky, opasky, peněženky). A právě jeden z jejich produktů, totiž cestovní tašku, dnes recenzujeme.

Víkendová Taška – Beige od Astute Prague

Víkendová taška Beige , jak již název napovídá, je taškou cestovní. Hodí se tedy skvěle jak na výlety či pracovní cesty, či třeba jen do fitka. Ale pojďme hezky od začátku. Taška vám přijde ve vkusné minimalistické krabici. V ní pak naleznete Dust Bag, který se skvěle hodí, když tašku zrovna nevyužíváte.

Uvnitř něj je už pak samotná taška, nastavitelný popruh přes rameno a také pouzdro na cestovní jmenovku. Vše z kvalitní hovězí třísločiněné kůže, která je velmi pevná a silná. Nejkrásnější moment však při rozbalení je vůně kůže, která vás naprosto pohltí. A také dlouho vydrží, po měsíci voní stále jako nová.

Objem zhruba 35 litrů vám umožní do tašky zabalit první poslední. Taška se v ruce skvěle nosí, ale pokud tašku naplníte, budete rádi za popruh přes rameno. Taška sama o sobě něco váží a při delším nošením se ozve.

Po zabalení věcí jednoduše po stranách tašku připnete pomocí karabin a můžete vyrazit. Případně ještě přes karabiny připevníte nastavitelný popruh přes rameno, aby se vám taška lépe nesla. Pokud cestujete letadlem, můžete také přidat pouzdro pro jmenovku, které je také v ceně tašky.

Taška je zevnitř z polyakrylnitrilového vlákna a má také 3 vnitřní postranní kapsy, které můžete vyplnit drobnostmi jako je telefon, peněženka nebo klíče. Z dolní strany má taška cvočky, které kůži chrání před nečistotami a poškožením. Dolní strana je navíc vyztužena.

Taška je také k dostání ve 3 dalších barvách – Blu (modrá), Castagna (hnědá), Nero (černá). Ruční výroba má nejednu výhodu. Příkladem může být, že pokud máte speciální požadavek na vzhled výrobku, stačí napsat, a pokud to bude možné, vyjdou vám vstříc. Na všechny výrobky se navíc vztahuje 5 let a k veškerým produktům také nabízejí doživotní servis.

Pokud si tašku pořídíte, nezapomeňte se o ni náležitě starat. Pomůže vám k tomu návod, který je ke každé tašce přiložen.

Výhody

  • Prémiový vzhled
  • Objem 35 litrů
  • Tři zvláště oddělené kapsy na drobné předměty (peněženku, telefon, klíče, sluchátka, …)
  • Kvalitní hovězí kůže z Toskánska
  • Nastavitelný popruh přes rameno
  • Pouzdro na cestovní jmenovku
  • Dust Bag pro uschování tašky
  • Pětiletá záruka a doživotní servis

Nevýhody

  • Vyšší cena
  • Vyšší váha samotné tašky

Závěrem

Pokud jste často na cestách a tašku byste využívali často, rozhodně bych zvážil její koupi. Pokud mezi takové lidi nepatříte, byla by škoda, aby byla doma ve skříni. Takto krásnou tašku totiž chcete ukázat světu! 🙂 Někoho možná odradí vyšší cena, tu však kompenzuje vysoká kvalita zpracování, ruční výroba a samotné doplňky, které jsou v ceně.

Rád tedy tašku od Astute Prague doporučím každému, kdo si potrpí na prvotřídní kvalitu a prémiový vzhled praktické tašky.


Foto: Canon EOS M10

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here