Jak se zalíbit přátelům přítelkyně

0

Pokud jste ve vztahu čerstvě, pravděpodobně nastane fáze, kdy se setkáte s jejími přáteli. A pokud nechcete, aby vaší drahé polovičce začali vztah vymlouvat, pravděpodobně se jim budete chtít zalíbit. Jak na to?

Ukažte se

Základem toho, aby vás přátelé přítelkyně nezavrhli, je se s nimi seznámit. Ne tak, že každé z kamarádek začnete sám psát. Počkejte si na společnou akci, kde se s přítelkyní ukážete. Pokud se taková akce naskytne až po několika týdnech, věřte tomu, že všichni zúčastnění už budou mít na vás předem udělaný názor. V případě, že jsi byl skvělý přítel, máš dobře našlápnuto. V opačném případě se musíte o to více snažit dokázat, že ten chlápek z vyprávění je trošku přikreslený.

První červenou vlajkou je, že se seznámit s jejími přáteli chtít nebudete. A kamarádky se budou pídit po důvodu proč tomu tak je. Je proto důležité se s nimi seznámit nejlépe při první vhodné příležitosti, která se naskytne.

Nechte ji o samotě

Nadpis může trochu zavádět, pravda je však taková, že byste se své přítelkyně neměli držet jako klíště. Ukažte ji i jejím přátelům, že na ni nejste závislí. Že ji dokážete dopřát čas o samotě, resp. čas, který může nadále trávit podle svého, třeba se svými přáteli, bez vás. Tím chci říci, že nemusíte (a neměli byste) chodit na každé setkání s jejich přáteli, i přesto, že jste zváni.

Stejně tak jako ona potřebuje svůj čas o samotě se svými přáteli, i vy potřebujete čas o samotě s jejími přáteli. Dovolte jim poznat vás mimo hlouček lidí, a také mimo dosah přítelkyně. Ideálně k tomu využijte situaci na jedné z akcí, kam jste spolu s přítelkyní šli. Rozhodně je však nezvěte nikam sami, leda by se jednalo o přátele stejného pohlaví.

Spřátelte se

Nemusíte znát každého z přátel do detailu, dokonce se s většinou nemusíte ani setkat. S těmi nejbližšími byste se však měli znát natolik dobře, abyste měli společná témata k rozhovoru, netýkající se vztahu s vaší přítelkyní. Buďte něco více, než jen přítel kamarádky. Buďte zkrátka i jejich kamarád. Když vás lépe poznají, a to včetně vašich chybiček, možná se vás v budoucnu i leckdy zastanou. Když ve vztahu nastane těžká chvíle, je možné, že vám jedna z kamarádek zachrání vztah.

Ženy spíše než muži dají na doporučení svých přátel, a pokud vás její přátele schvalovat nebudou, pravděpodobně s vámi stoprocentně šťastná nebude ani ona. Pokud se však budete znát s jejími přáteli dobře, lecco vám také odpustí. Koneckonců, zeptejte se sami sebe. Je snazší hanit neznámého člověka, nebo kamaráda?

Víte méně než oni

Sami sebe se zeptejte, kolik toho víte o jejich kamarádkách? Víte o každém detailu jejich života, vztahu či kariéry? Vězte, že ony o vás ví téměř vše. Možná neví o každé kávě kterou jste s přítelkyní vypili, ale ví o každém sexu co jste spolu měli. O každé hádce, problémech a také o vašich zlozvycích či nedokonalostech.

Proto se nesnažte ze sebe dělat lepšího člověka než sami jste. Poznají to. Udělejte ze sebe pouze nejlepší verzi sebe samého. Buďte zde pro svou přítelkyni. Řešte problémy před tím, než se stanou opravdovými problémy. Nečekejte, až se zeptá. A naopak, nevytahujte se, nebuďte hrubí, nenadávejte a nevytvářejte prázdné hrozby. Zachovejte klidnou hlavu, bojujte férově a buďte ve vztahu proaktivní. Její potřeby nadřaďte potřebám svým.

A abychom to shrnuli v jedné větě. Chcete-li, aby vás měly rádi přátelé vaší přítelkyni, čiňte vaši přítelkyni šťastnou. Pokud bude spokojená ona, bude vás takto reflektovat i svým přátelům a ti vás budou mít rádi také.


Foto: GQ

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here