Muži, kteří nás inspirují

0

Mimo magazínů nás v oblasti klasické módy a stylu života inspiruje několik mužů, od kterých můžeme leccos pochytit. Sledujeme je na Instagramu a vy můžete také. O koho se jedná?

Adam Gallagher

Adam Gallagher je přesným příkladem toho, jak skvěle by mohl každý mladý muž vypadat, kdyby jen trochu chtěl. Klasická móda v kombinaci se Street stylem vypadá perfektně!

Phil Cohen

Říkáte si, že možností, jak sladit outfit, vlastně moc není? Phil vás vyvede z omylu! Denim a minimalistické tenisky v současnosti letí, dají se skvěle kombinovat a sluší každému.

Luca Rubinacci

Kdepak, to není Vojtěch Záveský! Luca Rubinacci je synem Mariana Rubinacci, vlastníkem pánského zakázkového krejčovství Rubinacci. Je jedním z nejvýraznějších ikon světa jehel a nití.

Lino Ieluzzi

Lino Ieluzzi je jednou z módních ikon současné pánské scény. Jeho styl je zkrátka jedinečný! Vlastní galanterii Al Bazar di Lino Ieluzzi, kde pracuje od 70. let. Chcete se s ním setkat osobně? Vyrazte na Pitti Uomo!

Scott Schuman

Scotta možná znáte pod jménem The Sartorialist, jež je také název ohromně populárního blogu o módě. Scott dokumentuje módu z ulice. Jak lépe se nechat inspirovat, než stovkami lidí na jednom místě?

David Gandy

Ač jste možná doteď neznali jeho jméno, dost možná už jste jej někdy viděli. David Gandy je jedním z nejúspěšnějších pánských modelů současnosti a můžeme ho vidět skoro všude. Dolce & Gabana, Marks & Spencer, Zara, Gant, Hugo Boss, H&M, Massimo Dutti, Jaguar, Johnie Walker. Gandy všude kam se podíváš.

Andrew Weitz

Slavný Hollywoodský talent agent a stylista. Andrew svůj styl popisuje jako „Edgy, dandy, corporate… honestly, it’s a little bit of everything.“

Fabio Attanasio

The Bespoke Dudes. Značka brýlí, která postupně mění svět. A Fabio je jejím zakladatelem. Jedná se o člověka s vytříbeným stylem, kterého stojí za to sledovat.

Will Taylor

Kreativní konzultant a interiérový designér s vynikajícím okem pro detail. Pokud vám ostatní přijdou až příliš vážní, sledujte tohoto mladíka.

Arthur Kulkov

Finální desítku završuje ruský model Arthur Kulkov, který je v našich krajinách známý především díky kampaním pro F&F, Tommy Hilfiger, H&M, ESPRIT, GAS či s. Oliver. Jeho styl je mladý, svěží a jednoduchý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here