Ohlédnutí se za konferencí Glorious 2018

1

Jak jistě víte, pro letošní ročník konference Glorious jsme byli hrdým mediálním partnerem a díky tomu jsme ji mohli navštívit a zhodnotit. Jak se letošní ročník povedl? Co bylo součástí celé konference? A vyplatí se navštívit tuto konferenci za větší cenu vstupenky? Nejen to naleznete v dnešním článku.

Report z konference Glorious

Konference se tradičně konala v Brně. Letos to vyšlo na 2. až 6. května. Hned první zmíněný den se konala Warm Up party, kde jste se mohli snadno seznámit se stejně naladěnými lidmi, jako jste vy. Druhý den se konaly workshopy v rámci leadershipu, strategie, osobního rozvoje či managementu.

Ty jsme však vynechali a dorazili jsme až v pátek na hlavní program konference Glorious. Ten se konal v brněnském Sono Centru. Dle mého lepší prostory na uspořádání této konference si vybrat nemohli. Sál byl prostorný se spousty míst na sezení, samotné pódium bylo vyšperkované k dokonalosti a nad ním bylo velké plátno, na kterém se promítaly prezentace řečníků. Ten, kdo by čekal, že každý má své vyhrazené místo v sále a řečníci by seděli ve vlastních boxech na sezení, by byl na omylu. Snadno jste si tak mohli sednout například vedle kandidáta na prezidenta a bývalého ředitele Akademie věd České republiky Jiřího Drahoše. A právě Jiří Drahoš byl ten, který hlavní program konference zahajoval.

Po Jiřím Drahošovi následovali řečníci jako je Ondřej Prášek, Ondřej Bartoš, Martin Jaroš, Václav Novák, Senta Čermáková, Dalibor Dědek, Milan Vašina a Pavel Turek. Nejvíce mě však zaujala přednáška POSTŘEHY STARÉHO DĚDKA od Dalibora Dědka, která byla plná cenných rad nejen v podnikání, ale i do života. Jak je zvykem na podobných konferencích, ani zde nechyběly závěrečné dotazy na řečníky. Pokud se nedostalo na vaši otázku, rozhodně jste nemuseli smutnit. Celá konference probíhala v přátelském duchu, tudíž jste si mohli zajít s kterýmkoliv z řečníku osobně promluvit nad šálkem kávy.

Během pauz byl připraven také doprovodný program na odreagování v celém trojpatrovém podzemním parkovišti. Mohli jste si tu s přáteli zahrát fotbálek, dát si závody s RC autíčkama, zalétat si s dronem, vyzkoušet virtuální realitu a mnoho dalšího. Za předpokladu, že jste vyhládli, byl připraven bohatý catering plný chlebíčků, různých sladkostí, ledových čajů a především neomezená, a také velmi potřebná dávka kávy.

Více fotek z konference si můžete prohlédnout třeba zde.

Přidaná hodnota

Jistě jste si všimli, že cena vstupenky na konferenci Glorious se neřadí zrovna k těm nejlevnějším. Stojí to tedy za to? Co vám konference přinese?

Během konference získáte spousty cenných rad a informací z přednášek či workshopů, získáte velmi cenné kontakty ať už na řečníky, tak i na ostatní účastníky, jste v prostředí, kde alespoň třetina lidí rozjíždí startup, tedy s trochou štěstí se s nimi můžete seznámit a časem se k nim i přidat a v neposlední řadě najdete si nové přátele. Tak posuďte sami, jestli se to vyplatí. My si myslíme, že ano!

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here