Online květinářství, aneb jednou se vám budou hodit

1

Online služby umí skvěle zachránit chvíle, kdy jsme v koncích. Máme hlad? Objednáme si rozvoz jídla. Nechceme stát frontu v kině? Uděláme pár kliků po síti a vstupenky jsou v kapse. Zapomněli jsme na narozeniny přítelkyně a na pořadu dne je zrovna porada s šéfem a určitě ne lítání po obchodech nebo květinářstvích? Anebo jen zkrátka nemáme možnost druhého vidět, ale stejně je chceme potěšit? Od toho tu jsou online květinářství!

Online květinářství

Jídlo objednáváte online, oblečení taky, tak proč ne květiny? Sháníte luxusní rudé růže, nebo má vaše milá v oblibě zrovna žluté gerbery? Když nakupujete přes e-shop, vybíráte si ze stejného sortimentu, jako byste vybírali květinu sami v květinářství. Zvolíte místo doručení (kancelář, byt – prostě co se zrovna hodí), z fotografií vyberete květiny, které se vám líbí nejvíce, v kalendáři vyberete den a čas dodání a pak už stačí jen zaplatit.

Kytici dokáží online květinářství doručit opravdu rychle, pokud vytvoříte objednávku například do 16:00, může být ještě v ten samý den u dveří vaší maminky, která už si začínala zoufat nad tím, že jste její narozeniny opět úspěšně prošvihli. Dovážku určitě oceníte, když vaše slečna slaví narozeniny, jenže oba celý den tvrdnete v práci. Kurýr s pugetem do práce ji tak zaručeně potěší 🙂

Jak květinu vybrat?

Nemusíte se bát, že by se květiny nějak od běžných květinářství lišili. Květiny vám čerstvé dovezou kamkoliv po republice. Některé dokonce dokáží doručit objednávku i do dalších zemí celého světa. Díky partnerské síti květinářství kytice cestují co nejkratší možnou trasu, proto si můžete být jisti, že bude vypadat stejně jako na fotce. V dnešní době se navíc můžete sami ujistit z komentářů dalších spokojených zákazníků květinářství na internetu, že jste si vybrali správně.

Přáníčka už vyšla trochu z módy, taková tajemná kytice, ke které se později přihlásíte nenápadně smskou, dělá také svoje. Kytice vybíráte jako na jakémkoli jiném e-shopu v přehledných kategoriích. Pokud by se i tak stalo, že si s něčím nebudete jistí, stačí zvednout telefon a do květinářství zavolat, poradí vám stejně dobře, jako v květinářství klasickém. Nezapomeňte také mrknout na naši příručku nákupu květin pro ženu. V Praze můžete objednávat třeba z CityFleur.cz, které vám celý postup přehledně v několika krocích ukáže a kytička už může jet za vaší milou. Toto květinářství dokonce nabízí i věrnostní program, takže pokud objednáváte častěji, můžete ještě ušetřit 🙂

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here