Kam na schůzku v Praze? – Nejlepší bary

2
nejlepší bary

Naposledy jsme si představili výběr z nejlepších kaváren v Praze. Tentokrát se z odpoledního času přesuneme do času večerního, a představíme si ty nejlepší bary, které v Praze jsou. Hledáte útulné místečko či divoký bar? Pak hledáte správně. V dnešním článku si představíme 12 mých nejoblíbenějších pražských podniků. Pokud vás zajímají konkrétní aktivity, co můžete s protějškem dělat na rande, doporučujeme přečíst dvoudílný článek Kam na rande.

Nejlepší bary v Praze

Moon Club

moon club
MOONCLUB / moonclub.cz

Září na obloze měsíc? Tady ano! Zavítejte do letos otevřeného, ale už teď neuvěřitelně oblíbeného podniku. Moon Club je novým podnikem od majitelů osvědčeného konceptu Nebe, tentokrát však určený po vyzrálejší klientelu. Libovat si můžete nejen nad skvělými drinky, ale i nad vynikající fusion kuchyní.

www.moonclub.cz/
Lokalita: Dlouhá 26, Praha 1

Le Valmont

le valmont
Le Valmont / facebook.com/levalmontclub

Přímo v srdci historického centra na vás čeká jeden z nejkrásnějších barů v Česku. Cocktailový bar využijete na začátku večera, taneční parket později. Stylový interiér se perfektně hodí pro firemní večírky, oslavu s přáteli nebo i třeba jen drink po práci. Do jeho osobitého interiéru se prostě nejde nezamilovat.

www.levalmont.cz/
Lokalita: Uhelný trh 9, Praha 1

The Alchemist Bar

the alchymist bar
The Alchemist Bar / www.thealchemistbar.cz/

Spíše než jako v baru se zde budete cítit jako na zámku. Zní to dobře? Pak zavítejte do The Alchemist Baru. Tajemná atmosféra, nadstandardní servis a úžasná hudba. Návštěva je prostě zážitek, o který se nechcete nechat ochudit.

www.thealchemistbar.cz/
Lokalita: Provaznická 1, Praha 1

L’Fleur

l'fleur
L’FLeur / prague.eu

Pokud hledáte experty na mixologii, vaše hledání je u konce. Asi těžko byste hledali bar, jejíchž barmani tak excelují po všech možných soutěžích. Určitě se stavte a vyzkoušejte některé z jejich signature koktejlů. Interiér ve stylu 20. let příjemně podtrhne atmosféru, která si zakládá na barmanském řemeslu.

www.lfleur.cz/
Lokalita: V Kolkovně 5, Praha 1

Tretter’s New York Bar

tretters
Tretter’s New York Bar / restu.cz/tretters-new-york-prague/

Ujděte pár kroků na východ z L’Fleur a neminete slavný Tretter’s bar, rodiště dnes již asi všem známým Tretter’s Chipsům a mimo to i jeden z nejoblíbenějších barů pro nezadané. Atmosféra amerického prohibičního baru à la art deco, exkluzivní doutníky a kreativní koktejly vám zajistí to správné večerní odreagování.

http://www.tretters-bar.cz/
Lokalita: V Kolkovně 3

Bar and Books

bar and books
Bar and Books / barandbooks.cz

Interiér v podobě typického newyorkského Whiskey & Cigar baru přímo v centru Prahy. A to rovnou dvakrát, v Týnské a Mánesově. Vychutnejte si to nejlepší ze světa whiskey a to včetně whiskey koktejlů, které si zamilujete.

www.barandbooks.cz
Lokalita: Týnská 19, Praha 1 & Mánesova 64, Praha 2

Blondies

blondies
Blondies / blondies.cz

Podnik s nejhezčím barem v Praze? Tak to je jednoznačně Blondies. Není se čemu divit, když víte, kdo má bar na svědomí. Pokud zde vidíte podobnost s Moon Clubem, zrak vás nešálí. Zajímavé prostředí však není to jediné, co vás zde zaujme. Schválně si jděte ověřit, jestli za barem opravdu obsluhují pouze blondýnky 😉

https://www.blondiesbar.cz/
Lokalita: Jungmannova 34, Praha 1

Black Angel’s Bar

black angels bar
Black Angel’s Bar / blackangelsbar.cz

Bar, který se jako první z ČR dostal do TOP10 nejlepších barů na světě žebříčku “Tales of the Cocktail“. Určitě zde vyzkoušejte jejich Black Angel’s Old Fashioned s šafránovým ginem.

www.blackangelsbar.cz Lokalita:
Staroměstské náměstí 29, Praha 1

Gin & Tonic Club

gin and tonic club
Gin & Tonic Club / gintonicclub.com

Kam na nejlepší G&T v Praze? Zkuste Gin & Tonic Club. Jeden z mála barů, který má dokonce i zahrádku. A proč by ne, koneckonců sem totiž můžete zajít i na večeři.

www.gintonicclub.com
Lokalita: Navrátilova 11, Praha 1

Be Bop

be bop
Be Bop / bebopbar.cz

Vynikající, vizuálně strhující koktejly. A to v líbivém art decu. Tak Be Bop popisuje jeden můj známý. Přesvědčte se na vlastní pěst. A hned po tom si skočte na jídlo. Koncekonců, jste v Alcronu, a to by byla škoda nevyužít 🙂

www.bebopbar.cz
Lokalita: Štěpánská 40, Praha 1

Crazy Daisy

crazy daisy
Crazy Daisy / crazydaisy.cz

Bar, ze kterého především ženám plesá srdce, a to díky stylovému interiéru, který kombinuje moderní prvky s prvorepublikovou architekturou, kreativním drinkům inspirovanými Madame de Pompadour či ojedinělým videomappingem na stěnách.

www.crazydaisy.cz
Lokalita: Václavské nám. 4, Praha 1

Hemingway Bar

hemingway bar
Hemingway Bar / hemingwaybar.cz

Mysleli jste si, že zapomenu na Hemingwaye? Tak to jste se mýlili. Dvanáctku nejlepších barů zakončujeme právě tímto. Na nic si nehraje, ale přesto exceluje prakticky na všech frontách. Bar stejně tak charismatický, jako byl sám Ernest Hemingway. Útulné místečko, které si získalo srdce snad už všech Pražanů. A právě proto je tu vždycky plno. No nic, tak můžete zkusit alespoň spřátelený Cash Only Bar.

https://www.hemingwaybar.cz/
Lokalita: Karolíny Světlé 26, Praha 1

Nezapomeňte si tento článek uložit a sdílet, abyste měli tipy vždy při ruce. Máte nějaké tipy na nejlepší bary v Praze? Podělte se v komentářích!

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here