Jak vybrat pánské tenisky a kecky? Hlavně, ať je dost místa pro prsty

0

Vybrat si dobře padnoucí boty, to se zdá být nerozlousknutelným oříškem. Nabídka je široká a člověk neví, jak má začít. Při výběru obuvi je důležité hlavně pohodlí, design je až druhořadý. Ať už vybíráte pánské tenisky a kecky nebo jinou obuv, držte se několika zásad.

Před nákupem si zodpovězte několik otázek

Nakupování na internetu se jeví jako jednodušší, rychlejší a nakonec nejlepší řešení vzniklé situace. Jednotlivé kategorie sice obsahují obrovskou hromadu zboží, ale seznam lze hravě zkrátit. Ať už potřebujete najít boty do práce nebo na běhání, stačí kliknout na „filtr“ a zvolit si vlastnosti, které boty musí mít. Další kliknutí bude na „zobrazit“ a výběr se vám ihned zúží na výsledky, jež vše splňují. Tyto vygenerované produkty mají požadovanou velikost, značky, kolekce. Vyberte si z nově vzniklé nabídky tenisek ty, které jsou podle představ a podle vašeho vkusu.

Ať už nastavení vyhledávání produktů na webu nebo v rámci aplikace používáte, stejně je dobré si před nákupem zodpovědět ještě několik otázek. Díky jejich odpovědím budete mít od čeho se odrazit.

  • K čemu mají být boty určeny?
  • Budou jenom na parádu nebo na celodenní nošení?
  • Jaká cena je pro vás přijatelná?
  • Má obuv pocházet z kolekce oblíbené značky?
  • Barva –Mají být černé, bílé nebo úplně jiné?
  • Jaký styl preferujete?

Zásady, kterými se při koupi obuvi řídit

Zodpovězením otázek to ještě nekončí. Ty vám mohou poskytnout jenom potřebné informace, které budou zmiňovaným odrazovým můstkem při vybírání těch pravých bot. Poté se přechází k samotnému zkoušení, jež je více než důležité.

Pokud si kupujete obuv v kamenné prodejně, vyzkoušíte si ji už na místě. Pokud jste upřednostnili nákup online, vyzkoušet si je člověk může až po doručení.

Dostatek místa pro prsty

Dobře padnoucí pánské tenisky a kecky by rozhodně měly mít dost místa pro prsty. U dospělého člověka by tento prostor měl činit 1 cm, u dětí až 1,5 cm. Pokud volný prostor v botě ponecháte, vyhnete se tím nepříjemným bolestem. Klouby prstů nebudou pociťovat žádný tlak.

Kvalitní materiál

Obecně platí, že vybírat by se mělo z kvalitních produktů. Kvalita = půl pohodlí. A jelikož jsou tenisky označovány za nejoblíbenější pánské boty, komfort se od nich očekává. Kvalitní materiál se pyšní vysokou prodyšností, příjemností a zdravotní nezávadností.

Odpolední zkoušení

Věděli jste, že je rozdíl mezi tím zkoušet si kecky ráno a odpoledne? Jen hrstka lidí ví, že nohy máme odpoledne trochu větší. Obvykle jsou malinko oteklejší. Proto ke zkoušení bot přistupujte až odpoledne. Jen tak najdete dokonale padnoucí obuv.

Pánské tenisky z dílny světových značek

Ať už budete hledat obuv na internetu, nebo v kamenných prodejnách s kamarádem či kamarádkou, setkat se můžete s překvapivou nabídkou. Tenisky pro nás vyrábí nejedna světová značka. Mezi nejoblíbenější patří především New Balance, dále Vans, ale také Converse, jež vyrábí stylové plátěné i kožené kecky déle jak sto let, nebo sportovní Adidas, která je starou známou klasikou oblíbenou u každé generace.

Jaké stylové produkty u vás zabodují a zpestří váš botník?

Foto: Mr Porter

Reklama
Předchozí článekElegantní pánské kabáty ve sportovním looku – podívejte se, s čím je kombinovat
Další článekChcete zkusit ruletu? Pojďme se společně podívat na její pravidla
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here