Kam za teplem v Praze? – Nejlepší sauny

0
Full length of three young and beautiful people smiling while socializing in a wooden dry sauna heated with charcoals

Venku stále fouká a mrzne. Co s tím? Co takhle si zajít prohřát tělo v sauně! Po tipech na nejlepší kavárny, bary a střechy v Praze přinášíme tipy na nejlepší sauny v Praze!

Nejlepší sauny v Praze

Emblem M Spa

Emblem M Spa / emblemprague.com

M Spa v hotelu Emblem nabízí klasickou saunu, páru, relaxační místnost a v Praze poněkud neobvyklý kneippův chodník. Ale největší lákadlo? Střešní terasa se soukromou vířivkou a výhledem na starou Prahu. 

https://www.emblemprague.com/the-m-spa

Lokalita: Platnéřská 19, Praha 1

Sauna Central

Sauna Central / saunacentral.cz
Sauna Central / saunacentral.cz

Sauna Central je jeden znejnovějších přírůstků na pražské saunové scéně. Nabízí 4 sauny a páru, relax zónu, ochlazovací bazének, bar nabízející koktejly či vodní dýmku a i privátní wellness. Jen si jej nespleťte s vedlejším Sauna Clubem. To byste se mohli dostat do úplně jiného typu podniku 😉

https://saunacentral.cz/

Lokalita: Ve Smečkách 19, Praha 1

Mandarin Oriental Spa

Mandarin Oriental / https://www.mandarinoriental.com

Není divu, že jeden z nejluxusnějších hotelů v Praze má též své vlastní wellness, situované v bývalé kapli. Můžete si být jisti, že Mandarin Oriental Spa vás nezklame. Spa je děleno do vlastních separátních pokojů, které jsou vybaveny parní lázní a po jejím absolvování pokračujete některou z masážních procedur.

https://www.mandarinoriental.com/prague/mala-strana/luxury-spa

Lokalita: Nebovidská 1, Praha 1

Národní sauna

Národní sauna / narodnisauna.cz

Ještě nedávno ta nejutajovanější sauna v Praze. Nachází se přímo na střeše Nové scény Národního divadla. Přístup do sauny však podléhá členství, o které musíte zažádat. Pokud se dovnitř dostanete, určitě si všímejte interiérových detailů, jako je například klínový strop sauny připomínající českou vlajku.

https://www.narodnisauna.cz/

Lokalita: Ostrovní 1, Praha 1

Sauna Smíchov

Sauna Smíchov / saunasmichov.cz

Sauna Smíchov je dalším nováčkem, a opět velmi povedeným. Nabízí totiž vlastní soukromé sauny s vířivkou a unikátním výhledem na Vltavu přímo ze sauny.

https://www.saunasmichov.cz/

Lokalita: Císařská louka 162, Praha 5

Carlo IV Wellness

Carlo IV Spa / carloivspa.com

Carlo IV Spa je unikátní wellness v centru Prahy s velkým bazénem, saunou a párou. Jako v balvnce se budete cítit i díky množství nabízených procedur včetně masáží.

https://www.carloivspa.com/

Lokalita: Senovážné nám. 13, Praha

SB Centrum

SB Centrum / sbcentrum.cz
SB Centrum / sbcentrum.cz

SB Centrum, které je vlastně tak trochu mimo centrum, je středobodem relaxace a sportu na jihu Prahy. Nabízí finskou saunu, bylinnou saunu, parní lázeň, vířivku a kneippův chodník. Krom toho také ochlazovací bazén, relaxační zónu a též privátní sauny. Krom relaxace v sauně si zde můžete i zahrát squash, kulečník, bowling nebo zatrénovat v místním fitness.

https://www.sbcentrum.cz/

Lokalita: K Horkám 2284, Praha 4

Infinit Sen

Infinit Sen / sen.infinit.cz

Z Prahy se trochu vzdálíme do jejího okolí. Senohraby nabízí krásné indoor a outdoor wellness, které může být cílem vašeho víkendového výletu. určitě nebudete litovat.

https://sen.infinit.cz/

Lokalita: Malostranská 344, Senohraby

Saunia

Saunia
Saunia / saunia.cz

Saunii asi znáte, jsou všude, a nejen po Praze. Aktuálně mají 15 poboček po celé České republice a nově i na Slovensku, obvykle v obchodních centrech. Vždy si tak můžete být jisti stejnou kvalitou, ať už navštívíte Saunii kdekoliv. Saunie obvykle nabízí zhruba 5 saun a stejný počet ochlazovacích prvků. Největší výhodou je časově neomezený vstup.

https://www.saunia.cz/  

Reklama

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here