Ponožky we are ferdinand

4

Veselé ponožky si Češi oblíbili a postupně se tak dostávají do šatníků všech mužů i žen. Jednou z novějších značek barevných ponožek je we are ferdinand. My od nich tři páry dostali a tak jsme se rozhodli vám je ukázat.

Shodli jsme se, že nejraději máme puntíky. Všechny troje páry we are ferdinand jsme tedy vybrali s puntíkovým vzorkem. Každé jsou však jiné.

První pár ponožek nese název back to future. Svým černobílým vzhledem s malými puntíky skvěle doplňuje boty třeba černé barvy. Na fotce jsou s mými novými rámovkami od F. L. Popper. Ponožky jsou velmi pohodlné, tvoří je 80% česané bavlny (zbytek tvoří 15 % polyamid pro zvýšení odolnosti a 5% elastanu pro snadné obouvání). Všechny se navíc ručně vyrábějí u nás v Česku 🙂

ferdinand

Druhý pár se jmenuje nosquare. Jak z názvu plyne, čtverce na nich opravdu nenajdete. Co na nich naopak najdete jsou velké červené puntíky, které se nebojí zpoza kalhot pořádně vykouknout. Jak vidíte, ponožky jsou dostatečně velké i pro větší chodidla. Všechny ponožky jsou ve dvou velikostech 36-40 a 41-46, tedy v podstatě dámské a pánské.

ferdinand2

Třetí pár název tak úplně nemá. Anebo jo. Jmenují se totiž ponožky bez názvu. Modročervený design skvěle ladí k modrým kalhotám a třeba hnědým botám. Na fotce mám boty, které jsem si vlastnoručně patinoval.

ferdinand3

We are ferdinand spolupracují se špičkovými designéry a proto můžete na jejich eshopu zakoupit ponožky opravdu nevídaných motivů. Takové, které žádná jiná ponožkárna nabízet rozhodně nebude. Doporučuji tedy jejich sortiment prolítnout a nějaké pěkné si vybrat. 🙂


Foto: Canon EOS M10

Reklama

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here