Tipy na vánoční dárky pro muže 2019

3

Vánoce máme skoro za rohem a je na čase popřemýšlet nad tím, co koupíme svým nejbližším. Pro ty, kteří s nakupováním dárků otálejí, jsme dali dohromady pár tipů, které by udělali radost nejednomu mužovi.

Vlastní pečetní razítko s iniciály

Kdy jste naposledy poslali dopis a udělali jste někomu radost? Teď budete mít skvělou příležitost, obzvláště s vlastním pečetidlem. Iniciály a grafické zpracování bude na vás a nevyjde vás to vůbec draho. Pečetidla na přání se dají pořídit od tisícovky.

Cestovní kufr

Taky neradi taháte cestovní tašky? Co takhle popřemýšlet o koupi nového kufru na kolečkách. Nejenže se vám bude cestovat pohodlněji, zároveň uděláte radost své drahé polovičce, že si bude moci pořídit více suvenýrů z dovolené.

Limitka Baron Hildprandt k 30 let od revoluce

Muži a dobrý alkohol. Kombinace, která jde vždycky dohromady. Pokud chcete překvapit muže, popřemýšlejte o limitované edici ovocného destilátu Baron ze zralých hrušek, jež je věnovaná letošním oslavám 30 let od sametové revoluce. Rozhodně mu uděláte radost. Pokud však stále váháte, přečtěte si naše představení tohoto destilátu.

Robotický vysavač

Zapomeňte na dlouhé zametání místností. Od teď vám bude stačit nastavit čas úklidu a můžete si spokojeně dát nohy nahoru. Investice sice vyšší (řádově vyšší tisícovky korun), ale osobně neznám nikoho, kdo by nákupu litoval.

Kuchařský nůž

Dárek, u kterého nikdy nešlápnete vedle. Kvalitní kuchařský nůž by neměl chybět v žádné domácnosti. Rozhodně se jedná o věc, do které se vyplatí investovat. Přeci nebudete pižlat maso půl hodiny.

Barlife Akademie kurz

Každý muž by měl umět namíchat pár koktejlů, a to nejen pro sebe ale i pro svoji drahou polovičku. Tyto kurzy by vám s tím mohly pomoci. Nejen, že se dozvíte spoustu zajímavých a užitečných informací, ale sami si i vyzkoušíte s nápoji pracovat.

Gramofon/desku

Hledáte stylový retro doplněk do domu, který můžete ještě využít? Vhodnou volbou může být starý známý gramofon. Gramofony a LPčka v dnešní době nabývají opět na popularitě, proto se nemusíte bát, že byste neudělali radost svému známému.

Termohrnek na kávu

Zima je tu a horká káva při temném ránu přijde vhod nejen k zahřátí, ale i probuzení. Termohrnek se tedy bude s jistotou hodit na cestu do práce. Volte ideálně vakuový, kde nehrozí vylití ani při pořádném zatřepání.

Vlastní parfém/workshop od Perfumed Prague

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je vytvořit si vlastní parfém? Teď máte příležitost. Za hodinu při dozoru kvalifikovaného pracovníka si vytvoříte vlastní až 100 ml parfém dle vaši libosti.

Ořezávač na doutníky

Ořezávače na doutníky jsou jako ponožky. Neustále se nám ztrácejí. Proto jistě nebude na škodu, mít o jeden doma navíc. A co k ní? Co třeba humidor?

Čtečku knih Amazon Kindle

Každý úspěšný muž by měl přečíst minimálně jednu knihu za měsíc. S čtečkou knih jich zvládnete s jistotou mnohem víc, a to především při cestách, ať už z práce, ze školy nebo z výletu.

Kamera do auta

Praktický dárek, který vám ušetří spoustu stresu při řešení pojistných událostí. K tomu můžete zaznamenat spoustu zajímavých zážitků z vašich cest.

Skleničky na víno Riedel

Silvestr se blíží a k tomu se budou jistě hodit kvalitní skleničky na víno a na šampaňské. Proto nepřijde na škodu, když budete mít pár skleniček navíc. Skleničky této značky jsou v podstatě Rolls Roycem mezi skly. Právě v nich si vychutnáte tu nejlepší možnou chuť vašeho oblíbeného vína, jelikož vyrábí speciální skleničky na každou z odrůd zvlášť.

Předchozí článek10 pravd, které si často nepřiznáme
Další článekJak zvládnout první měsíce v nové práci
Zakladatel Two Gentlemen, milovník všeho dobrého. Rád sportuje, studuje a také rád pije. Mezi jeho koníčky patří krásné ženy, politika a podnikání.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here