13 tipů jak poznat, že vás nechce

0

Pokud o vás žena nemá zájem, můžete si ustřihnout pár pěkně trapných momentů. Proto vám přinášíme pár základních rad, jak poznat, že vás žena nechce:

    1. Odmítá váš doprovod k ní domů či k jejímu autu. Chce se především vyhnout tomu, že na ní něco budete chtít zkoušet a ona vás bude muset odmítnout.
    2. Mluví s vámi o jiných mužích. Hodně. Bude se vás ptát na rady, co dělat s chlapem, který se jí líbí nebo třeba kam s ním jít.
    3. Není perfektně upravená, když se s ní vidíte. Nedělá jí problém se s vámi vidět nenalíčená, neučesaná či v teplácích.
    4. Sedá si na jiný nábytek než vy. Kdyby chtěla ze schůzky udělat něco víc, seděla by přímo vedle vás.
    5. Nedotýká se vás. Alespoň ne víc, než jak se vás dotýkají vaši přátelé stejného pohlaví.
    6. Nedovolí vám platit za ní. A pokud ano, ujistí se, že vám to vrátí.
    7. Když ji někam pozvete, ptá se „A kdo všechno tam bude?“. Nikdy neiniciuje jen rande ve dvou.
    8. Snaží se vás dát dohromady s někým jiným.
    9. Říká vám, že jste pro ni jako bráška.
    10. Nepolíbí vás, když je tu pro polibek šance. Například když k ní nakloníte hlavu, tak jí odvrátí, abyste jí místo úst políbil na tvář.
    11. Pokud jste si pořídili nový kus oblečení, máte nový účes či něco podobného, okomentuje jej jako „hezký“. Spíš vám řekne, že vám to sluší, než aby používala slova jako je například „sexy“. Také to podá jako objektivní tvrzení: „V tomhle tě musí chtít každá,“ spíš než osobní kompliment typu „Myslím si, že jsi v tom tričku fakt sexy“.
    12. Pozorujte její řeč těla. Toto je jedna z nejdůležitějších rad. Sama o sobě je ale poměrně komplikovaná. Je však pár jednoduchých věci, kterých byste si měli všimnout. Pokud má při rozhovorech s vámi nohy natočené k vám či pokud si při konverzaci např. hraje s vlasy, znamená to, že by zájem měla. Opak samozřejmě znamená nezájem. Více rad a tipů o řeči těla najdete v článku o neverbální komunikaci.
    13. Intuice vám říká, že zájem nemá. S počtem oslovených žen roste i pravděpodobnost, že vaše intuice je správná. Tréninkem k dokonalosti!

 

 

Předchozí článekTmavý univerzální oblek, vycházkový oblek a žaket
Další článek5 nejdražších alkoholických nápojů na světě
Zakladatel Two Gentlemen, nadšenec do pánské módy, moderních technologií, designu, marketingu, retailu a podnikání. Má rád štěňátka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here