Kožené doplňky Astute Prague

3

Po recenzi kožené cestovní tašky od Astute Prague si dnes ukážeme dva další kousky této značky – peněženku a opasek.

Astute Prague nabízí krom tašek (jak cestovních, tak pracovních) i doplňky v podobě kožených peněženek a opasků. Všechny produkty můžete zakoupit v jejich 4 ikonických barvách – Beige, Blu, Castagna a Nero. Můžete si tak klidně utvořit celý set 🙂

Opasek

Opasek jako jediný z produktů Astute Prague je vyráběn na míru. Nevybíráte tak z konfekčních velikostí pásku, ale na základě měření vám ušijí pásek ve velikosti, která vám padne přesně. Šířka pásku je 3 cm a je opatřen stříbrnou sponou. Pásek je velmi minimalistický, je bez vzorku a pouze se pyšní vyraženou značkou Astute Prague na samotném konci opasku. Díky tomu se hodí k formálnějším i neformálním příležitostem. Na fotce mám opasek barvy Beige.

Některé může zamrzet fakt, že není možnost volby barvy spony. Můžete si jej však personifikovat alespoň monogramem. Opasek stojí 1 890 Kč. Vypadá opravdu nádherně a dokáže ozvláštnit každý outfit! 🙂

Peněženka

Peněženka se řadí mezi tzv. slim peněženky. Je tedy vyrobena tak, aby byla pokud možno co nejkompaktnější, nezabírala zbytečně moc místa a pohodlně se vešla do kalhot. Rozměry peněženky jsou opravdu minimální – 10 x 8 x 1.5 cm. Na rozdíl od většiny slim peněženek její výhodu vidím v kapse na mince, která je na zip. Ta totiž velmi často u tenkých peněženek chybí.

Peněženka má dále jednu velkou kapsu na bankovky, dvě zdířky na karty, které pojmou až 6 karet, a dvě menší kapsy (o rozměru 9.5 x 7.5 cm), do kterých se vejde ještě až zhruba dalších 12 karet. Vždy je však lepší být ke kůži šetrný, a proto je lepší peněženku nepřecpávat. Na fotkách mám peněženku barvy Blu.

Peněženka stojí stejně jako pásek, tedy 1 890 Kč. Peněženka vynikne na každém stole, zvláště pokud vyberete jednu z neobvyklých barev jako je třeba tato modrá 🙂


Jako všechny produkty od Astute Prague, jsou vyrobeny z nádherné třísločiněné kůže, která má nádhernou a dlouhotrvající vůni. Tu si zamilujete. Ke všem produktům od Astute Prague je poštovné zdarma. Zákazníci si dále chválí i vrácení zdarma, pětiletou záruku či doživotní servis.

Pokud byste si chtěli produkty prohlédnout naživo, skočte do 100CLASS concept store či Signature store & cafe v Praze.

 

Reklama

3 KOMENTÁŘE

    • Já osobně už u Tlustého po aféře s odchodem Romana nenakupuji a dávám šanci novým českým značkám 🙂 Pokud bych však měl porovnat své předchozí zkušenosti, Astute a TLUSTÝ opracovává kůži jinak, takže záleží hodně na tom, jaký vzhled se vám líbí. TLUSTÝ nabízí např. větší výběr mezi sponami, samotná kůže mi však při stejné ceně přijde od ASTUTE hezčí. Ceny jsou ale podobné, u TLUSTÉHO si však za prošívání připlatíte několik stovek.

      Z poměru cena/výkon pro mě tedy lépe vychází ASTUTE. Pokud vám nevadí přirážka zhruba 700 podobný opasek od TLUSTÉHO, klidně zvolte jej.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here